Android Kullanıcılarının Aklını Alacak Yılbaşı Hediyeleri

Sevdiklerinize cihazlarıyla beraber ya da sadece cihaz olarak kullanabilecekleri Android uyumlu hediyeler alabilirsiniz. İşte bazı öneriler.

Android Kullanıcılarının Aklını Alacak Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı geliyor, artık hediye almak için köşeye biraz para atmanın zamanı geldi. Sonuç olarak sevdiklerimizi sevindireceğiz bunun keyfi de başka oluyor. Android kullanıcısı tanıdıklarınız varsa ki, mutlaka vardır. Onlara cihazlarıyla beraber ya da sadece cihaz olarak kullanabilecekleri Android hediyeler alabilirsiniz.

Android cihaz ve aksesuarlar çok pahalı değil. Sevdiklerinizi sevindirmek için hem eğlenceli, hem de son derece işe yarar ve akılda kalıcı ürünler bulabiliyorsunuz.

Huzur veren harici batarya seti

Powerbank adı verilen harici bataryalar uzun seyahatlere çıkanlar için tam anlamıyla bir can simidi olabiliyor. 4.000 ve 10.000 mAh aralığında olabilen harici batarya setleri farklı USB seçenekleriyle kullanılabiliyor ve her telefona uyuyorlar. Türkiye’de 35 ile 180 TL arasında fiyatlarda bulmak mümkün.

Adrenalin şekeri oyun kumanda kolları

Telefonlarda oyun oynamak bazen çok sıkıcı olabiliyor. Ama bunu dert etmeye gerek yok. Akıllı cihazlarla uyum sağlayabilen kumanda setleri oyunseverler için bir çözüm olabilir. Bu cihazları Turkish Alibaba sitesinden görebilir ve istediğiniz birini seçebilirsiniz. Bu cihazlar cihazlara evrensel uyum da sağlayabiliyorlar. Yani iPhone, i,Pad gibi akıllı cihazlarla da kullanmak mümkün. Fiyat aralığı ise 17 ile 25 dolar arasında değişiyor.

Gümbür gümbür portatif hoparlörler

USB ya da kulaklık çıkışına bağlanabilen portatif hoparlörler çok keyifli müzik dinleme tecrübesi sunabiliyorlar. Üstelik 30 TL’den başlayarak markasına ve ses kalitesine göre geniş bir seçenek yelpazesi bulabiliyorsunuz. MediaMrkt gibi teknoloji marketlerinde çok farklı ürünler bulmanız mümkün.

Heyecanlı Google Cardboard

Sanal gerçeklik yavaş yavaş moda olmaya başladı. 360 derece videolar da artık son derece popüler medyalar. Bu hizmetlerin izlenebilmesi için Google’ın ürettiği basit ve kullanışlı gözlükler etkileyici bir hediye olabilirler. Üstelik fiyatları Gittigidiyor’da 30 liradan başlıyor. Hem ucuz, hem de son derece alternatif bir hediye.

Güzel bir Android saat

200 TL’den başlayan fiyatlarla bir Android saat almanız artık mümkün. Samsung Galaxy Wear 2 akılı saatler ise 900 TL’den başlıyor. Ancak piyasada çok çeşitli Android akıllı saat var ve siz de bu çeşitlilikten faydalanarak bir tanesini sevdikleriniz için seçebilirsiniz.

Adam gibi bir çift kulaklık

OEM ürünlerle gelen kulaklıkların çoğu telefonların ses kalitesinin hakkını veremiyor. Müzik dinlemeyi alışkanlık haline getirmiş tanıdıklarınız için kaliteli bir çift kulaklık almak onları mutlu edebilir. İyi bir kulaklık 100 TL’den başlıyor. Daha kalitesi ise 300 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kablosuz Bluetooth olanları ise 500 – 600 TL arasında etiketlenebiliyorlar. Ancak yine de seçeneğiniz çok olduğundan sıkıntı yaşamazsınız. 

Yılbaşında Kız Arkadaşınıza Alabileceğiniz 5 SüperTeknolojik Hediye

iWancy Uygulamasıyla Hediye Seçme Telaşına Son

Google Play Hediye Kartları Artık Mağazalarda!

YORUMLAR