Apple iPhone 6 Lansmanı Tamindir Canlı Yayını

Apple iPhone 6 lansmanı için editörlerimizle birlikte gerçekleştireceğimiz Tamindir canlı yayınını sakın kaçırmayın!

Apple iPhone 6 Lansmanı Tamindir Canlı Yayını

Apple'ın düzenlediği lansman etkinliklerinin her zaman yıl içerisinde en çok ziyaretçiyi çeken lansmanlar oldukları bir gerçek. Tabii ki iPhone ve iPad'in sahip olduğu popülerlik, Mac'lerin sıkı kullanıcı kitlesi ve iOS'un her sürümde heyecan verici özelliklerle gelmesi gibi tüm etkenler bu popülerliğin sebepleri arasında yer alıyor. Her ürünü heyecan verici olan Apple'ın 9 Eylül 2014, Türkiye saati ile 20.00'da gerçekleştirilecek olan lansmanı için geçmişte yaptığımız gibi yine Tamindir canlı yayını gerçekleştireceğiz.

Yayınımız sona erdi, tüm iPhone 6 özelliklerini okumayı unutmayın!

YAYIN SAATİNDE SAYFAYI CTRL + F5 BUTONLARINA BASARAK YENİLEMEYİ LÜTFEN UNUTMAYIN!

Tamindir lansman yayınları editörlerimiz tarafından Google Hangouts ve YouTube sistemleri üzerinden gerçekleştiriliyor. Böylece hem izleyenlerimizin sorularını gelen yorumlardan cevaplama hem de lansmanda gerçekleşenleri sizlere kendi yorumlarımızı da ekleyerek aktarma imkanına sahip oluyoruz. Geçmiş lansmanlarla ve rakip ürünlerle karşılaştırmalar, yeni açıklanan özelliklere dair detaylı yorumlar gibi konuları almak istiyor ve lansmanda gerçekleşenlerin güzel bir özetini görmek istiyorsanız lansmanımızı kaçırmayın.

9 Eylül 2014, 19.45'te yani lansmanda on beş dakika önce başlayacak olan lansmanımız direkt olarak bu sayfaya gömülecektir ve dolayısıyla yayın günü tek yapmanız gereken saatinde bu yazıyı yeniden açmak.

Aşağıdaki sosyal ağ hesaplarımızı da takip edebilir ve böylece en son gelişmeleri her zaman alabilirsiniz.

Hem iOS 8 hem de iPhone 6 konusunda siz de bizim kadar heyecanlıysanız lansmanda bizleri yalnız bırakmayacağınızı umuyoruz. Etkinlikte Mac'e dair herhangi bir yeniliğin açıklanmasını beklemiyoruz ancak Apple'ın her zaman bizlere bir sürpriz yapma şansı var.

Şimdiye dek iPhone 6 konusunda en çok dikkatimizi çeken haberleri de sizin için derledik. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak bu haberlere hemen ulaşabilirsiniz.

iPhone 6, 3 Farklı Renk Seçeneğiyle Satışa Sunulacak

iPhone 6'nın Fiyatı Sızdırıldı!

iPhone 6 Parçalarına Ayrıldı!

iPhone 6'ya Ait Yepyeni Görseller ve Teknik Detaylar Paylaşıldı

iPhone 6'nın Kullanım Kılavuzu Sızdırıldı

YORUMLAR