Ashampoo WinOptimizer 10 Kazananlar Listesi

Kampanyamız Sona Ermiştir Kazanlar Listesi En Kısa Zamanda Bu Sayfa Üzerinden Açıklanacak ve Şanslı Kullanıcılarımıza Lisans Anahtarları Gönderilecektir. Ashampoo firması tarafından bilgisayarları temizlemek, optimize etmek ve korumak için geliştirilen W

Ashampoo WinOptimizer 10 Kazananlar Listesi

Kampanyamız Sona Ermiştir Kazanlar Listesi En Kısa Zamanda Bu Sayfa Üzerinden Açıklanacak ve Şanslı Kullanıcılarımıza Lisans Anahtarları Gönderilecektir.

Ashampoo firması tarafından bilgisayarları temizlemek, optimize etmek ve korumak için geliştirilen WinOptimizer programının en yeni sürümü olan WinOptimizer 10, bugün itibarıyla piyasaya sürüldü.

Tamindir ve Ashampoo işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz kampanyamız sonucunda talihli 30 kullanıcımıza Ashampoo WinOptimizer 10 için lisans anahtarı hediye edeceğiz. Ashampoo WinOptimizer 10 kazanan şanslı kullanıcılarımızdan biri olmak için neler yapmanız gerektiğini öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Ama öncesinde lisans anahtarı kazanma şansını yakalayabileceğiniz Ashampoo WinOptimizer 10'u gelin hep birlikte tanıyalım.

Ashampoo WinOptimizer 10 - Bilgisayarınızı temizler, optimize eder ve korur:

Bilgisayarınızı temizlemek, onarmak ve bakım yapmak için çok fazla zaman mı harcıyorsunuz? Bırakın Ashampoo WinOptimizer 10 tüm bu işlemleri sizin için otomatik olarak yapsın ve bu işler için ayırdığınız zaman tamamen size kalsın.

Ashampoo WinOptimizer 10 Özellikleri:

 • Bilgisayarınızı daha hızlı ve daha duyarlı bir hale getirir.
 • Gizliliğinizi korur ve gerektiğinde hassas verileriniz korur veya kaldırır
 • Sisteminizi temizler
 • Windows hatalarını onarır ve düzeltir. Bu şekilde sisteminiz daha istikrarlı çalışır.
 • Bilgisayarınızın sürekli olarak ilk günkü performansıyla çalışmasına olanak tanır.

Ashampoo WinOptimizer 10 Yenilikleri:

 • Yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü
 • Kullanıcılar tarafından tanımlanabilen favoriler özelliği
 • File Wiper dosyalar dışında artık boş disk alanlarını da siliyor
 • Drive Cleaner ve Registry Optimizer özellikleri için geliştirilmiş algılama oranları
 • Duplicate Finder, Link Checker, Font Manager, System Restore Manager modülleri eklenmiştir
 • Gelişmiş Windows 8 desteği

Ashampoo WinOptimizer 10'a sahip olacak olan 30 kullanıcımızdan birisi olmak için yapmanız gereken şey çok basit. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla hemen bizleri takip etmeye başlayarak, aşağıdaki yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup tarafımıza göndermelisiniz.

Ashampoo Winoptimizer 10 kampanyamız, 10 Mart 2013 Pazar günü saat 23:59'da sona erecektir. Çekilişle belirleyeceğimiz 30 kullanıcılarımızın lisans anahtarları tarafımızca gönderilecektir ve yine bu sayfa üzerinden Ashampoo WinOptimizer 10 Lisansı kazanan kullanıcılarımız duyurulacaktır.

İsterseniz Ashampoo WinOptimize 10 programını bilgisayarınıza indirerek 10 günlük deneme sürümünü kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Ashampoo WinOptimizer Lisansı Kazanan Talihli Kullanıcılarımız:

Öncelikle Ashampoo ve Tamindir işbirliğiyle düzenlenen Ashampoo WinOptimizer 10 kampanyamıza katılan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. Kampanyamıza toplam 397 kullanıcımız kayıt formunu doldurarak başvuru yapmış olup, kazanan 30 talihlimiz random.org aracılığıyla 1-397 sayıları arasında rastgele olarak seçilmiştir. 1 ile 397 numaraları arasındaki sıralandırma kampanyaya ilk kayıt olan kullanıcımız 1, son kayıt olan kullanıcımız 397 numarasına sahip olacak şekilde düzenlenmiştir. Aşağıda Ashampoo WinOptimizer 10 kazanan şanslı kullanıcılarımızın sıralı listesini bulabilirsiniz. Şanslı kullanıcılarımızın lisans anahtarları en kısa süre içerisinde bizlere kampanya formu aracılığıyla belirtmiş oldukları e-posta adreslerine gönderilecektir.

390 – Erkan Yıldırım
78 – Samet Şahin
280 – Zeynep Koç
12 – Ercan Özkan
378 – Çağlar Dere
57 – Kadir Çakan
311 – Tuba Şanal
318 – Ayşe Nur Turan
158 – Ramazan Necdet Doğruöz
237 – Gökhan Suruk
201 – Mustafa Köse
42 – Hüseyin Toklu
356 – Engin Kaplan
200 – Osman Demirpolat
117 – Mine Yanmaz
353 – Süleyman Akyürek
236 – Ceyhun Özbek
1 – Önder Bulut
122 – Yasemin Ayla Güner
358 – Mehmet Kaplan
295 – Zafer Kızılırmak
40 – Arda Satılmış
19 – Şengül Parlak
159 – Burak Bozkurt
302 – Demet Türkoğlu
224 – Şevket Safa Özdoğan
80 – Erkam Aydın
216 – Yunus KÜÇÜK
112 – Yasemin Ayla Güner
9 – Bengü Türemenoğulları

YORUMLAR