Ashampoo WinOptimizer 9: Windows Performansını Artıran Tüm Araçlar Tek Programda (Ücretsiz Lisans - Sonuçlandı)

Ashampoo WinOptimizer 9 ile sistem perfromansını artıran tüm araçlardan yararlanabilir ve sistem yönetim ve kişiselleştirme araçlarından yararlanabilirsiniz.

Ashampoo WinOptimizer 9: Windows Performansını Artıran Tüm Araçlar Tek Programda (Ücretsiz Lisans - Sonuçlandı)

Ashampoo WinOptimizer 9'un içerisinde sistem bakımı, sistem analizi, performans artırma, ve windows işletim sistemini kişiselleştirmek için 30'a yakın araç bulunuyor. Bu araçları kullanmadan önce kendi isteklerinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Ayarlar kısmı sizin için zorsa programın "tek tıkla optimizasyon" özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu özellik disk, internet temizliği ve kayıt optimizasyonunu çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Ashampoo WinOptimizer 9 tema desteği sayesinde üç ayrı tema arasından seçim yapabiliyorsunuz. Programın arayüzü aradığınız aracı kolay bulabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Ayrıca ana ekrandan RAM ve CPU kullanım yüzdeliklerine ve sistemle ilgili temel bilgilere ulaşabilirsiniz. Gelelim programın performans artırıcı araçlarına:

  • Windows kayıtlarını düzeltme, gereksizse silme ve birleştirme
  • Tarayıcıyı yoran geçmiş, çerez ve kayıtları temizleme
  • Diskleri temizleme ve birleştirme
  • Sistem açılışını düzenleyerek hızlandırma
  • Sistem ayarlarını kişisel tercihleri ön planda tutarak yeniden düzenleme

Performans araçlarının dışında sistem bilgilerini görüntüleme, yedekleme, dosya silme-kurtarma, dosya bölme-birleştirme, servisleri yönetme, windows ayarlarını kişiselleştirme gibi pek çok sistem aracı program içerisinde yer alıyor. Burada bahsetmediğimiz tüm araçları keşfetmek için programı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Ashampoo'nun bu kapsamlı programından limitsiz yararlanmak isteyen 10 Tamindir ziyaretçisine lisans hediye ediyoruz. Ücretsiz lisans kazanma fırsatından yararlanmak isterseniz, Twitter veya Google+ sayfalarımızdaki Ashampoo WinOptimizer 9 kampanyalarımızdan birine katılmanız gerekiyor. Kampanyanın sonuçları yarın yani 16.02.2012 tarihinde 15.00'dan sonra açıklanacaktır.

Google+ Üzerinden Kampanyamıza Katılarak Kazananlar:

Nurgun Ceritoglu
Volkan Aguş
Olcay İşbilir
Hüseyin ÇAĞLAR
Yavuz Selim Hacıömeroğlu
Bilge Büyükkaya
Serpilce Açıkel
Mustafa Karaköse
Fatih Bıyıklı
Gülşah Usta

Google+ aracılığıyla kazananların lisanslarını teslim almaları için yigit [at] cntbilisim [nokta] com [nokta] tr ile iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

Twitter Üzerinden Kampanyamıza Katılarak Kazananlar:

Kübra Kaya (@yokisteyok)
Mrt (@Damontra)
G.A (@gizemlitosbaga)
Sebahattin Kızılboya (@sebahattin61st)
M. Emin Ekmen (@_emin)
Bahadır Tezer (@bahadirtezer)
Gonzi (@Gonziorg)
Arzu Öz (@jloveangel)
Osman Kartal (@OsmannKartal)
Havva Soğancı (@EVVA86)

Twitter üzerinden lisans kazanan kullanıcılarımızın kazandıkları ürüne ait  ücretsiz lisans kodlarını alabilmeleri için yesim [at] cntbilisim [nokta] com [nokta] tr ile iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

YORUMLAR