Asus ZenFone 6 İncelemesi

Asus ZenFone 6 İncelemesi - Asus ZenFone 6 teknik özellikleri, tasarımı, batarya ömrü, performansı ve çok daha fazlasıyla ilgili merak ettiğiniz bilgilere ZenFone 6 incelememiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

ASUS ZenFone 6 Kamera Özellikleri:

Gelelim şimdi ZenFone 6'nın kamera özelliklerine ve ayarlarına. 13 megapiksellik bir arka kameraya ve 2 megapiksellik bir ön kameraya sahip olan Asus ZenFone 6, kendi sınıfında yer alan akıllı telefonların kameralarına göre oldukça başarılı bir kamera performansını bizlere sunuyor. Tabii bu noktada 800 TL'lik bir telefonun kamerasından bekleyebileceğinizden daha yüksek bir performans sunduğunu aklınızda bulundurmanız gerekiyor. Eğer gelir de bir amiral gemisinin kamerasıyla ZenFone 6'nın kamerasını karşılaştırmaya kalkarsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Çekim modu sırasında yukarıda da görebileceğiniz gibi ekran üzerinde yapabileceğiniz farklı ayaların yanı sıra, çekimler sırasında kullanabileceğiniz resim dengesi, ISO, pozlama değeri ve daha birçok farklı çekim özelliği bizleri bekliyor. Bu noktada diğer popüler akıllı telefon üreticilerinin kullanıcılarına sunduğu tüm çekim özelliklerini ASUS'da bizlere eksiksiz bir şekilde sunuyor.

Çekim özelliklerinin dışında kullanabileceğiniz filtreler ve farklı çekim modları da yukarıda yer alan resimde görebileceğiniz gibi bizlerle buluşuyor. Özellikle fotoğraf çekimleri sırasında kullanabileceğiniz kurşun kalem, çizgi film gibi özel filtreler oldukça etkili ve dikkat çekici. Ayrıca çekim modları arasında yer alan ve ASUS'un kullanıcılarına sunduğu en etkili gece çekimi çözümlerinden bir tanesi olan "Düşük Işık" modu, bizlere düşük ışık altında bile mükemmel fotoğraflar çekebilme imkanı sunuyor. Bu noktada bilmeniz gereken tek şey "Düşük Işık" modu yardımıyla çekeceğiniz fotoğrafların 3 megapiksel olarak kaydedildiği ve ASUS'un kamera özellikleri üzerinde yer alan yazılım sayesinde işlenerek bizlere sunulduğu.

  1. Asus ZenFone 6 İncelemesi
  2. Asus ZenFone 6 Dış Görünüş ve Fiziksel Özellikleri:
  3. Asus ZenFone 6 Ekran ve Teknik Özellikleri:
  4. Asus ZenFone 6 Arayüz ve Performans Özellikleri:
  5. ASUS ZenFone 6 Kamera Özellikleri:
  6. Asus ZenFone 6 Sonuç ve Puanlama:

YORUMLAR