Avast 2016 Çıktı! 1 Laptop, 1 Akıllı Telefon ve 50 Avast Premier Hediyeli Kampanyamıza Katılın! (Sonuçlar Açıklandı)

Avast 2016 Çıktı! 1 Laptop, 1 Akıllı Telefon ve 50 Avast Premier Hediyeli Kampanyamıza Katılın! (Sonuçlar Açıklandı)

Yıllardır bilgisayarlarımızı virüslerden koruyarak bununla birlikte online güvenliğimizi de sağlayan Avast'ın 2016 versiyonunun çıkışını kutlamak adına Tamindir ve Avast iş birliği ile hazırladığımız kampanyamıza katılarak 1 Adet Laptop, 1 Adet Akıllı Telefon ve 50 adet Avast Premier lisansından bir tanesini kazanabilirsiniz.

Her yıl Avast ile birlikte düzenlediğimiz bu etkinlikte hem Avast 2016'nın çıkışını birlikte kutluyoruz hem de takipçilerimize birbirinden güzel hediyeler sunarak sizlerinde bu kutlamadan ödül kazanmasını sağlıyoruz. Peki bu yıl sizlere vereceğimiz ödüller neler diye merak ediyorsanız, aşağıda bulabilirsiniz.

 • 1 Adet HP 250 G3 K7J62ES Laptop
 • 1 Adet Asus ZenFone 2 Çift Hatlı Akıllı Telefon
 • 50 Adet Avast Premier 2016 Lisansı (1 Yıllık)

KAZANANLAR


UYARI: Kazananlar ile başvuru formuna girilen e-posta adresleri üzerinden iletişime geçilecektir. Eğer adınızı listede varsa, e-posta adresinizi kontrol etmeniz önem taşıyor. Ayrıca gönderilen e-postalara 1 hafta süreyle geri dönüş yapmayan talihlilerin hakları yedek talihlilere geçecektir.

Avast'ın her yıl sadece Tamindir'e tanıdığı ayrıcalık sayesinde Avast'ın;

programlarını çıkışından itibaren 1 günlük süre boyunca sadece Tamindir'den indirebiliyor olacaksınız. Yukarıdaki programlara tıklayarak programları hemen indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Her yıl sahip olduğu fonskiyon ve özellikleri düzenli olarak geliştiren Avast, 2016 versiyonunda 2 büyük özellik ile öne çıkıyor. Bu özellikler "Şifreler" ve "Safezone Browser". Hem bu iki yeni özellik hakkında hemde yenilenen e geliştirilen diğer tüm özellikler hakkında Avast'ın programlar sayfasından detaylı bilgilere erişebilmeniz mümkün.

Gelelim kampanyamıza geri. Bu yıl düzenlediğimiz kampanyayı sitemizde düzenlediğimiz diğer kampanyalardan farklı tutarak sizlerle minik bir oyun oynamak ve oyun sonucunda ortaya çıkacak kişi havuzundan seçerek hediyeleri dağıtmak istedik. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden düzenleyeceğimiz kampanyaya katılmak için aşağıda yer alan seçeneklerden bir tanesini yapmanız ve yazının altındaki formu doldurmanız yeterli.

 • Tamindir Facebook sayfamız üzerinde Avast 2016 ile ilgili paylaşımdaki boşluk doldurma oyununa katılmak
 • Avast2016 ile ilgili Tamindir Twitter hesabı üzerinden atacağımız Tweet'i RT'lemek
 • Tamindir G+ hesabı üzerinden yapılan Avast paylaşımını +1'lemek

Yukarıda yazılı koşullardan sadece bir tanesini yapmanız ve yazının altında yer alan formu doldurmanız yeterlidir. Kampanyaya katılımın daha kolay ve pratik olabilmesi için olabildiğince basit tutmaya çalıştık. Sosyal medya hesaplarınızdan bir tanesini kullanmanız ve formu doldurmanız Laptop, akıllı telefon ya da lisanslı Avast Premier kazanmanız için yeterli.

Yukarıda yazılı olan Facebook, Twitter ve G+ paylaşımlarımızı yine bu sayfa üzerinde altta bulabilir ve direkt olarak gerekenleri yapabilirsiniz:

1 Dizüstü bilgisayar, 1 akıllı telefon ve 50 adet Avast Premier 2016 kazanma şansını kaçırmayın! Katılmak için: - Bu...

Posted by Tamindir on 3 Kasım 2015 Salı

Twitter ve G+ üzerinden katılmak için altaki bağlantılara tıklayarak ilgili paylaşıma ulaşabilirsiniz:

Sosyal medya etkinliklerinden bir tanesine katıldıktan sonra alttaki formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Kampanyaya katılarak kazanabileceğiniz ürünler için sizinle e-posta adresiniz üzerinden iletişim kuracağımız için e-posta adresini doğru girmeniz önemlidir. Ayrıca verilecek olan 50 adet Avast Premier 2016 lisansı e-posta adresinize tanımlı olacağı için, e-posta adresinizi kesinlikle doğru girmeniz büyük önem taşıyor.

Kampanya Koşulları:

 • CNT çalışanları ve birinci dereceden akrabaları kampanyaya katılamazlar.
 • Kampanya başlangıç tarihi 3 Kasım 2015 olup, 8 Kasım 2015 saat 23.59'a kadar devam edecektir. Bitiş süresinden sonra yapılan katılımlar geçersiz sayılacaktır.
 • Kampanyaya her takipçimiz sadece bir kere katılabilme hakkına sahiptir. Facebook, Twitter ve G+ profillerinizden yapacağınız katılımların sadece bir tanesi geçerli sayılacaktır.
 • Kampanyaya katılarak ödül kazanan takipçilerimizle e-posta hesapları üzerinden iletişime geçilecektir. Avast Premier lisansı kazanan talihlilerin lisansları verdikleri e-posta adresine tanımlı olacağı için doğru ve kullandığınız bir e-posta adresi girmeniz önemlidir.
 • Kampanya ile Laptop, Akıllı telefon ve Avast Premier lisansı kazanan talihliler kampanya bitiş süresinden itibaren 5 iş günü içinde açıklanacaktır.
 • Aynı kişilerin formu birden fazla doldurduğu tespit edilirse, bu kişilerin fazladan yaptığı başvurular silinerek sadece tek katılım hakları bırakılacaktır.
 • Kampanya ile ilgili tüm koşullar CNT İnteraktif tarafından belirlenmiş olup, gerekli görüldüğünde değiştiribilir.

YORUMLAR