Avast Premier 2015 ve Nexus 5 Çekilişimize Katılın (LG Nexus 5 Kazanan Belli Oldu)

Tamindir - Avast iş birliği ile düzenlenen çekilişe katılarak 50 adet Avast Premier 2015 yada 1 adet LG Nexus 5 akıllı telefon kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Avast Premier 2015 ve Nexus 5 Çekilişimize Katılın (LG Nexus 5 Kazanan Belli Oldu)

Tamindir ve Avast iş birliği ile birlikte her yıl düzenlenen ücretsiz program lisansı kampanyamızda bu sene sizleri sürpriz bir hediye daha bekliyor. Avast 2015 programlarının çıkışına özel olarak düzenleyeceğimiz kampanya içerisinde 50 adet Avast Premier 2015 lisansı ile birlikte bir adet LG Nexus 5'i şanslı ziyaretçilerimizden bir tanesine hediye edeceğiz.

Geçen yıl büyük ilgi gören Avast Premier kampanyamızdan sonra sizler için bu sene de kampanyayı düzenlemek istedik. Tabi bu seneki kampanyada çok daha büyük bir hediye kazanma şansınız bulunuyor. Avast Premier, Avast antivirüs programlarının en gelişmiş ve kapsamlı olanıdır. Piyasaya fiyatı 69 Euro olan program bir çok gelişmiş ve yeni özellikleri ile bilgisayarlarınızı virüslerden uzak tutmanızı sağlıyor. Çekilişimize katılarak 50 adet Avast Premier 2015 lisansından bir tanesine sahip olma şansına sahip olabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için gerekli bilgiler yazımızın alt bölümünde yer almaktadır.

Çıktığı gün (21 EKim)Türkiye'de sadece Tamindir üzerinden indirebileceğiniz Avast 2015 programlarını seviyorsanız, düzenlediğimiz çekiliş sayesinde lisansını ücretsiz edinebileceksiniz. Hem Türkiye'de hem de Dünya genelinde 200 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Avast, en güvenilir ve en popüler antivirüs programlarından bir tanesidir. Düzenli olarak yapılan virüs veritabanı günellemeleri sayesinde daima maksimum koruma sağlayan Avast programlarının 2015 versiyonlarını sitemiz üzerinden indirerek ister 1 aylık ücretsiz deneme sürümlerini kullanabilir, isterseniz direkt olarak ücretsiz versiyonunu indirerek dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

50 Adet Avast Premier 2015 ve 1 Adet Nexus 5 Çekilişi ile İlgili Detaylar:

Kampanyadan yararlanabilmeniz için Tamindir Facebook sayfasını beğenmek ile birlikte Facebook üzerinde yapacağımız kampanya paylaşımında soracağımız soruya yorum olarak doğru yanıtını vermeniz ve aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Twitter üzerinden yapacağımız kampanya ile ilgili paylaşımlarımızı ise Retweet yaparak formu doldurmanız gerekmektedir. G+ hesabımızdan yapacağımız kampanya paylaşımlarını çevreniz ile paylaşmanız ve sitemizdeki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Yukarıdaki işlemlerden sadece bir tanesini yaparak çekilişimize katılabilirsiniz.

Avast - Tamindir işbirliği ile düzenlenen çekilişimizin ikinci aşaması ile 1 adet LG Nexus 5 kazanan talihlimiz belirlendi. Asil talihli dışında belirlenen 4 yedek talihli, asil talihlinin 1 haftalık süre içerisinde geri dönüş sağlaması sonunda cihaz kazanma şansını kazanacaktır. Ayşe Göztepe isimli ziyaretçimizi tebrik ederim. Kendisine LG Nexus 5 gönderimi ile ilgili gerekli bilgileri e-posta aracılığı ile bildireceğiz.

Çekiliş ile 50 Adet Avast Premier 2015(1 yıl) kazanan takipçilerimizin listesi aşağıdadır. Aşağıdaki Listede Yer Alan 1-50 Arasındaki Kişileri Asıl Kazanan Talihlilerdir. 51-55 Arasındaki Kişiler Yedek Talihli Olarak Belirlenmiştir. Lisanslar E-Posta ile Bugünden İtibaren Gönderilecektir.

Kampanya Kuralları:

  • Çekilişe Tamindir çalışanları ve 1. dereceden akrabaları kesinlikle katılamazlar.
  • Kampanya başlangıç tarihi 21 Ekim 2014 olup, 28 Ekim 2014 günü 23.59'a devam edecektir. Belirtilen bitiş tarihinden sonra yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.
  • Her kullacını kampanyada sadece bir çekiliş hakkı kazanabilir. Tekrarlayan katılımlar dikkate alınmayacaktır.
  • Kampanya sonuçları kampanya bitiş tarihinden itibaren 7 günlük süre içerisinde açıklanacaktır.
  • Katılım formunu doldurmayan yada yanlış bilgiler giren ve diğer sosyal medya kriterlerini karşılamayan kullanıcıların katılımları geçersiz sayılacaktır.

Avast 2015 Çıktı! Hemen İndirin!

YORUMLAR