Avea inTouch 4 İncelemesi

Avea inTouch 4 İncelemesi - Bu yazımızda sizler için Avea'nın yeni akıllı telefonu Avea inTouch 4'u inceliyoruz.

Avea inTouch 4 İncelemesi

Türkiye’nin en çok tercih edilen telefon operatörlerinden bir tanesi olan Avea tarafından piyasaya sürülen orta sınıf bir akıllı telefon olan Avea inTouch 4 incelemesi ile bu yazımda sizlerle birlikteyim. Geçtiğimiz yılın başlarında piyasaya sürülen inTouch 3’nin bir üst modeli olarak adlandırabileceğimiz Avea inTouch 4, Türk telefon operatörleri tarafından piyasaya sürülen ilk 64-bit işlemci desteğine sahip akıllı telefon olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Son zamanlarda neredeyse tüm telefon operatörlerinin kendi adını taşıyan akıllı telefonları kullanıcılarıyla buluşturmaya başladıklarını görüyoruz. Bunlara örnek olarak Avea’nın inTouch serisinin dışında Turkcell’in T50’sini ve Vodafone’un Smart4Power’ını gösterebiliriz. Tüm bu akıllı telefon modelleri özellikle 4G teknolojisini ön plana çıkarıyor olsalar da Avea’nın bu noktada 4G teknolojisinin yanında 64-bitlik işlemci desteğini de kullanıcılarının beğenisine sunmuş olması, inTouch 4’u bir adım öne taşıyor diyebilirim.

Avea inTouch 4 her ne kadar orta sınıf bir akıllı telefon olsa da sahip olduğu 619 TL’lik fiyat etiketiyle piyasada yer alan ve aynı teknik özelliklere sahip olan birçok rakibine göre çok daha yüksek bir fiyat/performans ilişkisini tüketicilerle buluşturuyor. Android 4.4.4 KitKat işletim sistemiyle birlikte gelen cihaz, sahip olduğu 5 megapiksellik ön ve 13 megapiksellik arka kamerasıyla da hem selfie hem de fotoğraf çekmeyi seven kullanıcıların ihtiyaçlarını sonuna kadar karşılamayı hedefliyor.

Carbon Siyah, Titanium Gri ve Gold olmak üzere farklı üç renk seçeneğiyle satışa sunulan Avea inTouch 4 üzerinde yer alan ve dikkat çeken bir diğer özellik de hareketle kontrol özelliği. Bu özellik sayesinde fotoğraf galerisini veya internet tarayıcısı kullanırken resimler veya internet sayfaları arasında sadece el hareketleriniz yardımıyla geçiş yapabileceğiniz gibi, akıllı telefonunuz üzerinde herhangi bir butona dokunmadan yine sadece tek bir el hareketiniz yardımıyla kolayca fotoğraf çekebilirsiniz.

AVEA Intouch 4 İncelemesi - Kutu İçeriği
Tamindir TV

AVEA Intouch 4 İncelemesi - Kutu İçeriği

Bu videomuzda Avea'nın geçtiğimiz yılın son aylarında piyasaya sürdüğü yeni nesil akıllı telefonu Avea inTouch 4'un kutu içeriğinde bizleri nelerin beklediğini hep birlikte inceleyeceğiz.

Şimdiye kadar bahsetmiş olduğum tüm bu gelişmiş özellikleri ve teknolojiyi bizlere sunan Avea inTouch 4’u farklı kategori başlıkları altında incelemeye devam edelim. Öncelikle cihazın tasarımına ve dış görünüşüne bir göz atalım.

  1. Avea inTouch 4 İncelemesi
  2. Avea inTouch 4 Tasarım
  3. Avea inTouch 4 Ekran
  4. Avea inTouch 4 Teknik Özellikler ve Performans
  5. Avea inTouch 4 Yazılım ve Arayüz
  6. Avea inTouch 4 Kamera
  7. Avea inTouch 4 Batarya
  8. Avea inTouch 4 Sonuç

YORUMLAR