Avea inTouch 4 İncelemesi

Avea inTouch 4 İncelemesi - Bu yazımızda sizler için Avea'nın yeni akıllı telefonu Avea inTouch 4'u inceliyoruz.

Avea inTouch 4 Batarya

Söz konusu akıllı telefonlar olduğu zaman, eskiden olduğu gibi kimse telefonunun şarjının en azından 3-4 gün dayanması gerektiğini düşünmez oldu ki bu bana göre insanların teknolojiye ne kadar hızlı ayak uydurduklarının bir göstergesi. Eskiden insanlara satın aldığı telefonun şarjının maksimum 2 gün dayanacağını söylesek, siz benimle dalga mı geçiyorsunuz derlerdi ama şimdilerde bir akıllı telefonun ortalama bir kullanımla maksimum 2 gün şarj ömrü olduğunu söylediğimiz zaman, bir günü çıkarsın yeter ama akıllı olsun diyorlar. Sizce de garip değil mi?

2100 mAh’lik bir bataryaya sahip olan Avea inTouch 4’un da bu noktada şarjının normal bir kullanımla ortalama olarak bir günü rahat bir şekilde çıkarmanıza yeteceğini söyleyebilirim. Tabii bu noktada bütün gün boyunca oyun oynamayı, internette gezinmeyi, video izlemeyi veya müzik dinlemeyi düşünüyorsanız, yarı yolda kalacağınızı da aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor ama daha önce de söylediğim gibi eğer bir akıllı telefon o günü tam anlamıyla çıkarmanıza olanak sağlıyorsa her türlü işinizi görür.

Ayrıca batarya ömrünü daha da uzatmak isteyen kullanıcılar; Avea inTouch 4’la birlikte yüklü olarak gelen ve Qualcomm Snapdragon işlemci kullanan telefonlar için özel olarak geliştirilen BatteryGuru uygulamasından da yararlanarak, akıllı telefonlarının batarya ömrünü çok daha etkili ve verimli bir şekilde kullanma şansına da sahipler.

  1. Avea inTouch 4 İncelemesi
  2. Avea inTouch 4 Tasarım
  3. Avea inTouch 4 Ekran
  4. Avea inTouch 4 Teknik Özellikler ve Performans
  5. Avea inTouch 4 Yazılım ve Arayüz
  6. Avea inTouch 4 Kamera
  7. Avea inTouch 4 Batarya
  8. Avea inTouch 4 Sonuç

YORUMLAR