Avea inTouch 4 İncelemesi

Avea inTouch 4 İncelemesi - Bu yazımızda sizler için Avea'nın yeni akıllı telefonu Avea inTouch 4'u inceliyoruz.

Avea inTouch 4 Sonuç

2014 yılının sonunda Avea tarafından piyasaya sürülen inTouch serisinin yeni nesil akıllı telefonu Avea inTouch 4, uygun fiyat ve yüksek performansı bir arada arayan kullanıcılar hedeflenerek hazırlanmış orta seviye bir akıllı telefon olarak dikkat çekmeyi başarıyor.

1.2 GHz hızındaki 64-bit destekli ve dört çekirdekli Snapdragon işlemcisine ek olarak sahip olduğu 1 GB RAM (Bellek) ve Adreno 310 GPU (Grafik İşlemci) ile kullanıcılarına yüksek bir performans sunan Avea inTouch 4, hem akıcı menü kullanımı hem de geçerli oyun performansıyla sınıfında tercih edilebilecek cihazlardan bir tanesi konumunda.

Sahip olduğu kolay kullanılabilir ve oldukça sade Android arayüzü ile ihtiyacınız olan tüm araçlara ve uygulamalara kolayca ulaşmanızı sağlayan akıllı telefon, aynı zamanda içerisinde yer alan Avea servisleriyle de kullanıcılarına hayatlarını kolaylaştıracak ve daha eğlenceli hale getirecek uygulamalar sunuyor.

Tüm bunların dışında sahip olduğu 5 megapiksellik ön kamerası ve 13 megapiksellik arka kamerasıyla mükemmel bir fotoğraf çekme ve paylaşma deneyimini de kullanıcılarıyla buluşturan Avea inTouch 4, sahip olduğu hareket algılama teknoloji sayesinde telefonlarınıza dokunmadan sadece tek bir el hareketinizle otomatik selfieler çekmenizi de sağlıyor.

Sonuç olarak sahip olduğu uygun fiyat etiketine karşın gelişmiş donanımsal ve teknik özellikleriyle, kendisinden beklenenden çok daha fazlasını sunan bir akıllı telefon olan Avea inTouch 4, orta sınıf bir akıllı telefona sahip olmak isteyen kullanıcıların mutlaka değerlendirmeleri gereken tercihlerden bir tanesi diye düşünüyorum.

Avea inTouch 4 Sonuç
Tasarım 8/10
Ekran 8/10
Teknik Özellikler ve Donanım 8/10
Yazılım 9/10
Arayüz 9/10
Kamera 8/10
Oyun Performansı 9/10
Fiyat/Performans 9/10
Sonuç 8.5/10
  1. Avea inTouch 4 İncelemesi
  2. Avea inTouch 4 Tasarım
  3. Avea inTouch 4 Ekran
  4. Avea inTouch 4 Teknik Özellikler ve Performans
  5. Avea inTouch 4 Yazılım ve Arayüz
  6. Avea inTouch 4 Kamera
  7. Avea inTouch 4 Batarya
  8. Avea inTouch 4 Sonuç

YORUMLAR