Ayın En İyi Android Oyunları (Ekim 2014)

Hafta hafta seçtiğimiz ve güzel bulduğumuz mobil oyunlar arasında daha da dikkat çekenleri sizin için cımbızla ayırdık. Seçtiğimiz oyunlar arasında hemen hemen her oyunseverin hoşlanabileceği türden yapımlarla karşınıza çıkmaya özen gösterdik. Siz de hazı

Ayın En İyi Android Oyunları (Ekim 2014)

Ekim ayını geride bıraktığımız şu günlerde mobil oyun piyasasının yeniden hareketlendiğine tanık olduk. Okulların başlamasıyla paralel mi ilerliyor bilinmez, büyük şirketlerin iddialı oyunları birer birer piyasaya çıktı. Ubisoft da bu rekabet piyasasına dahil olarak kendi ağırlığını koyacak başarı modelleri oluşturmaya çalışırken Rovio da Angry Birds furyasından uzaklaşan yeni karakterler yaratmak konusunda başarılı adımlar atmaya başlayacak gibi gözüküyor.

Hafta hafta seçtiğimiz ve güzel bulduğumuz mobil oyunlar arasında daha da dikkat çekenleri sizin için cımbızla ayırdık. Seçtiğimiz oyunlar arasında hemen hemen her oyunseverin hoşlanabileceği türden yapımlarla karşınıza çıkmaya özen gösterdik. Siz de hazırsanız, gelin hep birlikte Ekim ayının hasatlarını toplayalım.

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Ekim 2014)
  2. Rivals at War: 2048, Beach Buggy Racing & Snow Bros
  3. Escape the Hellevator!, The Maze Runner & Pets & Planes
  4. Goblin Quest: Escape!, Super Party Sports: Football & Payback 2
  5. The Bot Squad: Puzzle Battles, RETRY & Fields of Battle
  6. Ne İndirsem? Mobil Oyunlar

YORUMLAR