Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2014)

Merhaba sevgili Tamindir.com takipçileri. Her ayın son haftasında sizler için hazırladığım "Ayın En İyi Android Oyunları" yazımla yine sizlerle birlikteyim. Haziran ayı içerisinde piyasaya çıkan en iyi Android oyunlarına yer vermeye çalıştığım bu listede

Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2014)

Merhaba sevgili Tamindir.com takipçileri. Her ayın son haftasında sizler için hazırladığım "Ayın En İyi Android Oyunları" yazımla yine sizlerle birlikteyim. Haziran ayı içerisinde piyasaya çıkan en iyi Android oyunlarına yer vermeye çalıştığım bu listede farklı kategoriler altında türünün en iyi oyunlarını bulabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde oyun oynayarak boş zamanlarınızı en eğlenceli şekilde değerlendirmeyi seviyorsanız, sizlere birazdan tanıtacağım oyunları mutlaka denemenizi öneriyorum. Lafı daha fazla uzatmadan gelin bu ay sizler için seçmiş olduğum oyunlara bir bir göz atalım.

Haziran ayı için seçmiş olduğum en iyi Android oyunlarının listesine aşağıdan ulaşabilir ve her oyun için hazırlamış olduğum kısa inceleme yazılarına sayfanın en altında yer alan bağlantılar yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Respawnables

Boom Beach

Dragon Finga

Hitman Go

Angry Birds Epic

Defenders

Sky Force 2014

Rival Knights

Nun Attack Origins: Yuki`s Silent Quest

Elements: Epic Heroes

Mother of Myth

Monument Valley

Head Soccer - Brazil Cup 2014

Age of Zombies

Şimdi listemizde yer alan oyunları tek tek inceleyebiliriz:

YORUMLAR