Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2014)

Merhaba sevgili Tamindir.com takipçileri. Her ayın son haftasında sizler için hazırladığım "Ayın En İyi Android Oyunları" yazımla yine sizlerle birlikteyim. Haziran ayı içerisinde piyasaya çıkan en iyi Android oyunlarına yer vermeye çalıştığım bu listede

Mother of Myth

Son zamanlarda karşıma çıkan en detaylı grafiklere ve en sürükleyici oynanışa sahip oyunlardan bir tanesi olan Mother of Myth, gerçekten etkileyici bir dövüş oyunu.

Eski Yunan tanrılarının güçlerine şahit olacağımız bu dövüş oyununda kontroller oldukça minimal şekilde tasarlanmış ve her oyuncu tarafından rahatlıkla oynanabilir hale getirilmiş. Dövüşler sırasında düşmana saldırmak için yapmanız gereken tek şey parmağınızı ekran üzerinde sürüklemek. Tabii bu noktada farklı saldırılar yapabilmek için parmağınızı ekran üzerinde rastgele sürüklemeyeceksiniz ve belirli hareketleri öğrenmeye çalışacaksınız.

Mother Of Myth Tanıtım Videosu
MOBİL

Mother Of Myth Tanıtım Videosu

Mother of Myth hem Android hem de iOS cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir savaş oyunudur. Antik Yunan mitolojisini konu alan oyunda birbirinden zorlu düşmanlarla mücadeleye girişiyoruz.

Çeşitli zırhların ve silahların yer aldığı oyunda karakterimizi istediğimiz şekilde özelleştirebiliyoruz. Ayrıca oyun içerisinde yer alan her karakterin kendine has yetenekleri bulunmakta. Bu sayede oyun içerisinde sürekli olarak yeni bir deneyim yaşıyoruz.

Antik dönemleri konu alan oyunlar ilginizi çekiyor ve gerçek anlamda etkileyici bir dövüş oyunu arıyorsanız Mother of Myth'ı mutlaka oynamalısınız. Ayrıca oyun içerisinde yer alan Facebook entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızla karşılaşma şansına da sahip olacaksınız.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2014)
 2. Respawnables
 3. Boom Beach
 4. Dragon Finga
 5. Hitman Go
 6. Angry Birds Epic
 7. Defenders
 8. Sky Force 2014
 9. Rival Knights
 10. Elements: Epic Heroes
 11. Mother of Myth
 12. Monument Valley
 13. Head Soccer - Brazil Cup 2014
 14. Age of Zombies

YORUMLAR