Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2014)

Merhaba sevgili Tamindir.com takipçileri. Her ayın son haftasında sizler için hazırladığım "Ayın En İyi Android Oyunları" yazımla yine sizlerle birlikteyim. Haziran ayı içerisinde piyasaya çıkan en iyi Android oyunlarına yer vermeye çalıştığım bu listede

Dragon Finga

İlk olarak iOS işletim sistemine sahip cihazlar mobil cihazlar üzerinde kullanıcılara sunulan ve oldukça beğenilen bir dövüş oyunu olan Dragon Finga, artık Android kullanıcılarıyla da buluştu. Klasik ve sıradan dövüş oyunlarına farklı bir boyut kazandıran Dragon Finga, eğlenceli oynanışıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Oldukça elastik bir Kung-fu ustasını kontrol edeceğimiz oyunda düşmanlarımızı bir bir haklamaya çalışıyoruz ve bunu yapmak için tek yapmamız gereken karakterimizi sağa sola sallamak fırlatmak ve eğlenceyi katlamak.

Dragon Finga Android Çıkış Videosu
OYUN

Dragon Finga Android Çıkış Videosu

Daha önceden iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler için yayınlanan ve büyük başarı yakalayan Dragon Finga Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için de resmi olarak çıkış yaptı.

Etkileyici grafikleri, sürükleyici oynanışı, akıcı animasyonları ve çok daha fazlasıyla bir dövüş oyunundan beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz Dragon Finga'da bölümleri tamamlayabilmek için gerçekten çok ama çok iyi olmanız gerekiyor.

Farklı güçlendirme seçenekleri sayesinde karakterinizi güçlendirebileceğiniz oyunda yaklaşık 250 adet zorlu bölüm sizleri bekliyor.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2014)
 2. Respawnables
 3. Boom Beach
 4. Dragon Finga
 5. Hitman Go
 6. Angry Birds Epic
 7. Defenders
 8. Sky Force 2014
 9. Rival Knights
 10. Elements: Epic Heroes
 11. Mother of Myth
 12. Monument Valley
 13. Head Soccer - Brazil Cup 2014
 14. Age of Zombies

YORUMLAR