Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2014)

Merhaba sevgili Tamindir.com takipçileri. Her ayın son haftasında sizler için hazırladığım "Ayın En İyi Android Oyunları" yazımla yine sizlerle birlikteyim. Haziran ayı içerisinde piyasaya çıkan en iyi Android oyunlarına yer vermeye çalıştığım bu listede

Angry Birds Epic

Alışılagelmiş tüm Angry Birds oyunlarının oldukça dışında bir oynanışı bizlerle buluşturan Angry Birds Epic'de sevimli kırmızı kuşumuz ve arkadaşlarının domuzlarla olan mücadelesine konuk oluyoruz.

Destansı bir macera oyununun kapılarını ardına kadar bizlere açan Angry Birds Epic, sıra tabanlı bir dövüş oyununun mekaniklerini bizlere etkileyici grafikler ve animasyonlarla birlikte sunuyor.

Savaş alanında kullanacağınız her karakterinizin kendine özel güçleri bulunuyor. Bu nedenle savaş sırasında stratejinizi belirlerken karakterlerinizin sahip olduğu özel güçleri dikkate alarak, düşmanlarınızı çok daha kolay bir şekilde hüsrana uğratabilirsiniz.

Angry Birds Epic - Resmi Oynanış Tanıtım Videosu
OYUN

Angry Birds Epic - Resmi Oynanış Tanıtım Videosu

Rovio, savaş tabanlı rol yapma oyunu Angry Birds Epic için oynanış görüntülerini içeren tanıtım videosunu yayınladı. Angry Birds serilerine hiç benzemeyen oynanış stili, sıra tabanlı dövüş, hikaye odaklı savaş özellikleriyle dikkat çeken oyun ilk olarak iOS platformunda ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Bölümleri tamamladıkça yeni karakterlerin kilidini açtırabileceğiniz oyunda, kontrol etmekte olduğunuz karakterlerinizin sahip olduğu yetenekleri de geliştirebilirsiniz.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2014)
 2. Respawnables
 3. Boom Beach
 4. Dragon Finga
 5. Hitman Go
 6. Angry Birds Epic
 7. Defenders
 8. Sky Force 2014
 9. Rival Knights
 10. Elements: Epic Heroes
 11. Mother of Myth
 12. Monument Valley
 13. Head Soccer - Brazil Cup 2014
 14. Age of Zombies

YORUMLAR