Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2014)

Merhaba sevgili Tamindir.com takipçileri. Her ayın son haftasında sizler için hazırladığım "Ayın En İyi Android Oyunları" yazımla yine sizlerle birlikteyim. Haziran ayı içerisinde piyasaya çıkan en iyi Android oyunlarına yer vermeye çalıştığım bu listede

Rival Knights

Popüler mobil oyun geliştiricisi Gameloft tarafından piyasaya sürülen kaliteli yapımlardan bir tanesi olan Rival Knights, bizleri ortağın heyecan ve aksiyon dolu şövalye düellolarına davet ediyor. Sadece en güçlü olanın ayakta kalmayı başarabileceği düellolar sırasında rakibinizi alaşağı etmeyi başarırsanız şanınıza şan katarak yolunuza devam ediyorsunuz.

Farklı birçok güçlendirme seçeneğinin sizleri beklediği oyunda, kazandığınız zaferler sonrasında elde edeceğiniz oyun içi altınlar yardımıyla atınızı, zırhınızı, miğferinizi, flamanızı ve mızrağınızı geliştirme şansına sahipsiniz. Bu sayede daha güçlü ekipmanlar kullanabilecek ve rakiplerinize karşı üstünlük kurabileceksiniz.

Rival Knights - Tamindir İncelemesi
Tamindir TV

Rival Knights - Tamindir İncelemesi

Gameloft tarafından sunulan ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Rival Knights bizi epik bir mücadeleye davet ediyor. Oyunda ortaçağın heyecan dolu şövalye savaşlarına tanıklık ediyoruz.

Oyunun tek kişilik senaryo modu üzerinde ilerlerken her yeni bölümde karşınıza daha zorlu bir rakip çıkıyor ve rakibinizi yenerek yolunuza devam etmeye çalışıyorsunuz. Hal böyle olunca güçlü rakipleri yenebilmek için mutlaka ekipmanlarınızı geliştirmeniz ve gücünüze güç katmanız gerekiyor.

Aynı zamanda çevrimiçi oyun modu sayesinde sizin gibi gerçek kullanıcılarla karşılaşma şansına da sahip olabileceğiniz Rival Knights, etkileyici grafikleri ve gerçekçi sesleriyle sizi adeta kendisine bağlayacak.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2014)
 2. Respawnables
 3. Boom Beach
 4. Dragon Finga
 5. Hitman Go
 6. Angry Birds Epic
 7. Defenders
 8. Sky Force 2014
 9. Rival Knights
 10. Elements: Epic Heroes
 11. Mother of Myth
 12. Monument Valley
 13. Head Soccer - Brazil Cup 2014
 14. Age of Zombies

YORUMLAR