Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)

Yaz geldi, okullar bitti, gençler oyun oynamak ister! Bu durumun farkında olan sadece bizler de değiliz. Oyun sezonunu canlandıran fuarlar kapsamında elbette ki E3 herkesin en çok ilgi gören aktivite oldu, ama mobil oyunlar için de yeni bir hareketliliği

Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)

Yaz geldi, okullar bitti, gençler oyun oynamak ister! Bu durumun farkında olan sadece bizler de değiliz. Oyun sezonunu canlandıran fuarlar kapsamında elbette ki E3 herkesin en çok ilgi gören aktivite oldu, ama mobil oyunlar için de yeni bir hareketliliği kaçırmamak lazım gelir. Dikkatinizi çekmiştir, EA Games sunumunda mobil oyunlar da tanıtıldı! Bugün elimizi bu oyunlara henüz süremesek de piyasaya merhaba diyen birçok çalışma var.

Bu ay için seçmiş olduğumuz oyunlar arasında yine farklı türden çalışmalar, herkesin ilgisini bir noktada yakalayacak örnekler mevcut. Basit beceri oyunlarından aksiyona kadar uzanan, Rol yapma oyunlarından simülasyona varan birçok mobil oyun Temmuz ayınıza renk getirecek. Haziran ayının öne çıkan oyunlarını kaçırdık diye üzülmeyin, sizin her birini hasat ettik ve her sayfa içersinde bir tanesini size kısaca anlattık. Katalog gibi dolaşacağınız bu blog sayfasında aradığınızı bulmanızı temenni ederim.

Çok bekletmeden elimizde olan oyunlara geri dönelim:

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)
 2. Heroes and Castles 2
 3. The Hit Car
 4. Kung Fury: Street Rage
 5. Tofu Hunter
 6. Rise of Darkness
 7. Chronology
 8. Green Ninja
 9. Guncat
 10. Angry Birds Fight
 11. Son Söz

YORUMLAR