Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)

Yaz geldi, okullar bitti, gençler oyun oynamak ister! Bu durumun farkında olan sadece bizler de değiliz. Oyun sezonunu canlandıran fuarlar kapsamında elbette ki E3 herkesin en çok ilgi gören aktivite oldu, ama mobil oyunlar için de yeni bir hareketliliği

Heroes and Castles 2

Aksiyon RPG oynamayı seviyorsanız ara sıra mobil oyunlarda karşınıza çıkan örneklerde keşke kula savunma ve toplu savaş seçenekleri olsaydı dediğiniz oldu mu? Heroes and Castles 2 bu boşluğu sizin için dolduruyor. Genel olarak epik bir dünya içerisinde intişamlı kahramanların savaşlarını tematize eden bu oyunda birçok mini oyun da cep telefonunuzda çok vaktiniz olmadığında da oynayabileceğiniz birçok alternatifi size sunmak konusunda başarılı. 3 boyutlu grafikler günümüzün standartlerında biraz demode kalsa da oyun zevkini belirleyen birçok farklı unsur bulunduğu için bu durum gözünüze batmayacak.

Rol yapma oyunlarından beklediğiniz level atlama standartlarına bu oyunda da rastlayacaksınız. Elbette bu işin içine savaşarak kazanmış olduğunuz para, ganimet ve giyebileceğiniz yeni teçhizatlar da dahil. Bunun haricinde gelişim gösteren karakterleriniz sınıflarına göre farklı yetenek ağaçlarına sahip oluyor. Kendi oyun tarzınıza uygun bir stratejiyi buradan da belirleyebiliyorsunuz.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)
 2. Heroes and Castles 2
 3. The Hit Car
 4. Kung Fury: Street Rage
 5. Tofu Hunter
 6. Rise of Darkness
 7. Chronology
 8. Green Ninja
 9. Guncat
 10. Angry Birds Fight
 11. Son Söz

YORUMLAR