Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)

Yaz geldi, okullar bitti, gençler oyun oynamak ister! Bu durumun farkında olan sadece bizler de değiliz. Oyun sezonunu canlandıran fuarlar kapsamında elbette ki E3 herkesin en çok ilgi gören aktivite oldu, ama mobil oyunlar için de yeni bir hareketliliği

The Hit Car

GTA oyunlarıyla mı yoksa Carmageddon ile mı başladı bilinmez, araba sürerken etrafı terörize etmek birçok oyunseverimizin hoşuna giden bir hal aldı. Buna kayıtsız kalmayan The Hit Car isimli oyun da adının da belirttiği gibi arabanızla etrafa çarparak ilerlemeye çalıştığınız bir oyun. 3 boyutlu grafikleri poligon sadeliğinde tutup minimalist bir estetik yakalamayı başaran yapımcılar renk ve ortam seçimlerinde de epey iyi bir iş çıkarmışlar. Oynamaya başladığınız andan itibaren mobil cihazınızı elinizden bırakamayacaksınız.

Bir başka ilginç olan unsur da üzerinde iyi düşünülmüş olan oyun içi fizikler. Arabanızla insanlara veya tellere çarptığınızda aldığınız tepkimeler size bu hissiyatı aktarmak konusunda oldukça başarılı. Evet, oyunun içerisinde şiddet içeren bir mantık var, ama etrafı kana bulamayı gerçekçi görünmek istemedikleri için bunu bir eğlence olarak deneyimlemek mümkün. Oyunu uzaktan yargılamayıp deneyin derim!

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)
 2. Heroes and Castles 2
 3. The Hit Car
 4. Kung Fury: Street Rage
 5. Tofu Hunter
 6. Rise of Darkness
 7. Chronology
 8. Green Ninja
 9. Guncat
 10. Angry Birds Fight
 11. Son Söz

YORUMLAR