Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)

Yaz geldi, okullar bitti, gençler oyun oynamak ister! Bu durumun farkında olan sadece bizler de değiliz. Oyun sezonunu canlandıran fuarlar kapsamında elbette ki E3 herkesin en çok ilgi gören aktivite oldu, ama mobil oyunlar için de yeni bir hareketliliği

Tofu Hunter

Geçtiğimiz ayın son günlerinde çıkan bu oyuna daha önce de yer vermiştik, ama kıymetini anlamamışız desek yeridir. AdultSwim gibi eğlenceli bir portal tarafından hazırlanan Tofu Hunter tam anlamıyla modern dünya hayvan severlere eleştiri yağmurları yönelten bir oyun. Oyun içerisinde Deer Hunter gibi bir mobil klasiğin tüm izlerine rastlarken avlamış olduğunuz canlı bu kez tamamen bitkisel. Tofu olarak da bilinen bir nevi bir Uzak Doğu peyniri olarak adlandırabileceğimiz bir karakter yaratıp buna can katan oyun sizden avlanmanızı istiyor.

Avlanıp öldürdüğü hayvanı besin amaçlı kullanan avcıların PETA ile savaştıkları dünya içerisinde silahı kullananın bakış açısından yakaladığınız oyun, türünde yapılan birçok çalışmadan yoksun kalmayan mekaniklere sahip. Bununla birlikte oyunseverleri güldüren bir yapıya da sahip olması farklı bir oyun keyfini sizlere servis ediyor. Tofu avlanmak isteyenler bu oyunu kaçırmasın.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)
 2. Heroes and Castles 2
 3. The Hit Car
 4. Kung Fury: Street Rage
 5. Tofu Hunter
 6. Rise of Darkness
 7. Chronology
 8. Green Ninja
 9. Guncat
 10. Angry Birds Fight
 11. Son Söz

YORUMLAR