Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)

Yaz geldi, okullar bitti, gençler oyun oynamak ister! Bu durumun farkında olan sadece bizler de değiliz. Oyun sezonunu canlandıran fuarlar kapsamında elbette ki E3 herkesin en çok ilgi gören aktivite oldu, ama mobil oyunlar için de yeni bir hareketliliği

Rise of Darkness

Oyunseverler epik hikayelerden hoşlanıyor. Aksiyon RPG oyunlarının sayısının bu kadar yükselmesi bizleri şaşırtmamalı. Ancak şöyle bir durum var ki, bu oyunların içerisinden nadiren karanlık dünyanın bir parçası olmanızı isteyen bir örnek çıkıyor. Özellikle de mobilde buna rastlamak neredeyse imkansızken Rise of Darkness yaptığı işi bir o kadar da ciddiye alan bir oyun. Aksiyon yüklü bir dövüiş sistemi ile  oyunseverleri şaşırtacak bir dinamikliğe sahip olan oyun daha büyük bir ekranla da büyük bir zevkle oynayacağınız türden bir örnek teşkil ediyor.

Dünyaı kurtaran saf ruhlu beyaz ve sarışın şövalye karakterinden size de artık sıkıntılar gelmeye başladıysa kendini daha ciddiye alan bir oyuna doğru adım atmak istemez misiniz? Rol yapma oyunlarına aradığınız eşya, seviye, yetenek ağacı gibi mekanikler yanısıra daha kasvetli bir ortam sizin meraklı gözlerinizi bekliyor. Başkaları taklit etmeden orijinalini oynayın derim!

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)
 2. Heroes and Castles 2
 3. The Hit Car
 4. Kung Fury: Street Rage
 5. Tofu Hunter
 6. Rise of Darkness
 7. Chronology
 8. Green Ninja
 9. Guncat
 10. Angry Birds Fight
 11. Son Söz

YORUMLAR