Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)

Yaz geldi, okullar bitti, gençler oyun oynamak ister! Bu durumun farkında olan sadece bizler de değiliz. Oyun sezonunu canlandıran fuarlar kapsamında elbette ki E3 herkesin en çok ilgi gören aktivite oldu, ama mobil oyunlar için de yeni bir hareketliliği

Angry Birds Fight

Angry Birds çılgınlığı bitmiyor ve Rovio da bunun farkında. Mobil cihazların Super Mario muadili olmaya aday olan maskot birçok farklı oyun türü içerisinde yer almaya başladı. Peki Angry Birds Fight bir dövüş oyunu mu? Aslında bakarsanız değil. Oyunun elt ekranında yer alan bir eşleştirme oyunu paneli içerisinde aynı avatarları bir araya getirdiğiniz bu oyunda elde ettiğiniz başarılar ve combo varyasyonları yukarıda ekranda size bir dövüş animasyonu olarak sunuluyor. Bir eşleştirme oyununda arayacağınız aksiyonu bu oyunda fazlasıyla buluyorsunuz.

Bu oyunun başarılı olduğunu inkar etmek oldukça güç. Etrafta birçok eşleştirme oyunu var ama bu oyundaki gibi karakteristik animasyonları her yerde bulamıyorsunuz. Üstellik sevilen karakterlerle karşılaştığınız bu oyun içerisinde Angry Birds mirasını günümüze aktaran birçok hoş hatırlatıcı ve oyun serisi içerisinde kıymetli olan mizahi içeriğe de rastlayacaksınız. Angry Birds seviyorsanız kaçırmamalısınız!

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Haziran 2015)
 2. Heroes and Castles 2
 3. The Hit Car
 4. Kung Fury: Street Rage
 5. Tofu Hunter
 6. Rise of Darkness
 7. Chronology
 8. Green Ninja
 9. Guncat
 10. Angry Birds Fight
 11. Son Söz

YORUMLAR