Ayın En İyi Android Oyunları (Kasım 2014)

Kasım ayını geride bırakarak hazırladığımız Ayın En İyi Android Oyunları blogumuza hoşgeldiniz sevgili oyunseverler. Yılın son ayına gelirken ve sonbaharı kapatırken hasat zamanını getirdik. Bu hafta dikkat çeken oyunlar arasında özellikle hack & slash tü

Ayın En İyi Android Oyunları (Kasım 2014)

Kasım ayını geride bırakarak hazırladığımız Ayın En İyi Android Oyunları blogumuza hoşgeldiniz sevgili oyunseverler. Yılın son ayına gelirken ve sonbaharı kapatırken hasat zamanını getirdik. Bu hafta dikkat çeken oyunlar arasında özellikle hack & slash türünde ağırlığını koyan yapımlar var. Öte yandan Türk oyun geliştiricilerini de yalnız bırakmadık. Orjinal işler çıkarmak konusunda her geçen gün daha başarılı bir profil çizen Türk yapımı mobil oyunlar yavaş yavaş uluslararası arenaya hazır gibi görünüyorlar.

Geçmişten geleceğe, klasikten moderne giden oyun yolculuğumuzda bu ay özellikle evinde Far Cry 4 oynayanları mutlu edecek bir oyunumuz var. Öte yandan 40'lı yaşlarda olan ve gençken oynadıkları Boulder Dash isimli oyun da 30'uncu yıldönümü şerefinde yeniden derlendi. Tüm bu oyunlar ve daha fazlasını bu blog yazısı altına bulacaksınız. Hepinize şimdiden iyi eğlenceler diliyorum.

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Kasım 2014)
  2. Boulder Dash 30th Anniversary
  3. Obslashin'
  4. Battle of Heroes
  5. Coward Knight
  6. Darkness Reborn
  7. The Last Door: Collector's Edition
  8. Far Cry 4 Arena Master
  9. Türkiye'den Bonus Oyunlar

YORUMLAR