Ayın En İyi Android Oyunları (Mart 2015)

Listede bulunan oyunlar içerisinde shooter, RPG, strateji, arcade ve macera gibi geniş bir portfolyomuz var. Dolayısıyla sizin ilginizi çekecek bir şeyler bulacağımızdan eminiz.

Ayın En İyi Android Oyunları (Mart 2015)

Mart ayını geride bıraktığımız bu günlerde yağmur sezonuna veda etmeye başladık, ancak oyunlar yaz dönemine yaklaşınca her zamankinden daha yoğun bir şekilde gelmeye başladı. Android cihazınız varsa sizin için yoğurdun kaymağını sıyırıp geçtiğimiz ay içerisinde iz bırakan 10 tane oyun seçtik. Listede bulunan oyunlar içerisinde shooter, RPG, strateji, arcade ve macera gibi geniş bir portfolyomuz var. Dolayısıyla sizin ilginizi çekecek bir şeyler bulacağımızdan eminiz.

Ayın başlangıcında oyun dünyasına Gameloft damgasını vurdu. Dungeon Hunter 5 ile evrensel bir başarıyı kovalayan mobil oyun şirketi, aylardır beklenen oyununu Android, iOS, Windows Phone ve Windows 8.1 için çıkararak ciddi bir saldırı gerçekleştirdi. Ancak duruma sessiz kalmayan, hatta hazırlıklı olan oyun şirketleri misilleme yaparmışçasına Mart ayını zenginleştirecek birçok orjinal çalışma ile karşımıza çıktı.

Dilerseniz sözü çok uzatmadan bu ayın en android oyunları için seçmiş olduğumuz oyunları takdim edeyim. Başlığın devamında her oyun için ayrı bir kısa inceleme bulmanız mümkün. Oyun dolu güzel bir ay dilerim.

Oyunların incelemelerine teker teker göz atmak istiyorsanız aşağıdaki sayfalardan ilginizi çeken oyunu bulabilirsiniz.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mart 2015)
 2. Stormblades
 3. LEGO Chima: Tribe Fighters
 4. Dungeon Hunter 5
 5. Overkill 3
 6. Alien Star Menace
 7. Taichi Panda
 8. Syberia 2
 9. Silly Sausage in Meat Land
 10. King of Thieves
 11. Outwitters

YORUMLAR