Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftası içerisinde sizlerle o ay piyasaya sürülen en iyi Android oyunlarını paylaşmaya devam edeceğim. Bu sayede mobil cihazlarınız üzerinde severek oynayabileceğiniz oyunlar hakkında ekstra bir araştırma yapmaya gerek kalmadan, o ay içerisinde piyasaya sürülen ve deneyebileceğiniz en iyi seçeneklere kolayca ulaşabileceksiniz.

Akıllı telefonların ve tabletlerin günden güne daha büyük bir kullanıcı kitlesine ulaştığı düşünüldüğünde, mobil oyunların ve mobil oyunculuk kavramının da ne kadar büyük bir önem taşıdığı açık bir şekilde gözler önüne serilmektedir. Hatta mobil cihazlar artık öyle bir hal aldı ki; insanlar iletişim, internet ve diğer ihtiyaçlarını gidermek için kullandıkları akıllı telefon ve tabletlerini daha çok oyun oynamak için kullanır hale geldiler. Zaten günlük yaşantınızda çevrenizdeki insanlara şöyle bir baktığınız zaman, boş zamanlarında ellerine akıllı telefonlarını veya tabletlerini alarak, piyasada yer alan Candy Crush, Clash of Clans, Flappy Bird, Angry Birds ve daha birçok örneğini gösterebileceğimiz popüler oyunları oynadıklarına şahit oluyorsunuzdur.

Kimilerine göre oyun oynamak zaman kaybından başka bir şey olmasa da bazıları da kararında oyun oynamanın yararlı bile olduğunu savunmaktadır. Aşırıya kaçılmadığı sürece oyun oynamanın bana göre hiçbir zararı yok hatta yararı bile var diyebilirim. Tabii ki bu tamamen benim şahsi görüşüm. Bunu neye dayanarak söylediğimi de hemen açıklayayım; yaptığınız iş nedeniyle kafanızın çok yoğun olduğu bir anda, ufak bir mola vererek sevdiğiniz bir mobil oyunu oynayarak beyninizin içindekileri boşaltabilir ve işinizin başına çok daha verimli bir şekilde dönebilirsiniz. Bu ve bunun gibi örnekleri çoğaltabileceğimi de söylemeliyim.

Konuyu daha fazla uzatmadan ve dağıtmadan bu ay piyasaya çıkan en iyi Android oyunları listemde hangi oyunlar olduğuna gelin hızlı bir şekilde göz atalım. Ardından da her oyunu daha ayrıntılı şekilde tek tek incelemeye koyulalım.

Trials Frontier

PES Manager

Aliens Drive Me Crazy

Dark Lands

Dragon Coins

CastleStorm

Metal Slug Defense

Medieval Wars: Strategy & Tactics

Striker Soccer 2

Overkill Mafia

Steampunk Tower

Just Escape

Arcane Battlegrounds

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR