Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Overkill Mafia

Son zamanlarda gözüme çarpan en etkileyici nişan alma ve ateş etme oyunlarından bir tanesi olan Overkill Mafia, bizleri 1920'li yılların karanlık atmosferine davet ediyor.

Farklı hikayesi ve çizgi romansı grafikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyunda insanların önünde titrediği korkulan bir mafya babası olmak için mücadele ediyoruz ve bu uğurda karşımıza çıkan tüm mafyaları acımasızca ortadan kaldırıyoruz.

Kullanabileceğimiz birçok farklı silahın yer aldığı oyunda; taramalı tüfekler, pompalı tüfekler, tabancalar ve çok daha fazlası bizleri bekliyor. Aynı zamanda kullanabileceğiniz her silah için farklı geliştirme seçenekleri de mevcut.

Etkileyici ses efektlerine, mükemmel görsellere ve kolay kontrollere yer verilen oyunda tek yapmanız gereken nişan almak ve ateş etmek olsa da bunu yaparken merminizin biteceği zamana dikkat etmeniz ve düşmanlarınızı olabildiğince hızlı bir şekilde alt etmeniz gerektiğini unutmayın.

Tüm bunların dışında oyunda mafya babası olma yolunda ilerlediğiniz karakterinizin giyim kuşamını da özelleştirme şansı sizlere sunuluyor. Sizin anlayacağınız karizmatik bir mafya babası yaratmak tamamen sizin elinizde.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR