Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Just Escape

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en etkileyici macera oyunlarından bir tanesi olan Just Escape, macera oyunlarının en önemli bileşenlerinden bir tanesi olan zorlu bulmacaları da sizlere sunuyor.

Oyunseverleri birbirinden farklı atmosferlere davet eden oyunda; bir bölümde ortaçağ kalesinde bulmacaları çözerek bulunduğunuz ortamdan kaçmaya çalışırken, başka bir bölümdeyse kendinizi uzayda bulabiliyorsunuz.

Oyunda amacınız bulunduğunuz odadan veya ortamdan çıkabilmek için etrafınızda yer alan eşyaları ve nesneleri en iyi şekilde inceleyerek ipuçları toplamak ve sizi çözüme götürecek olan doğru yolu bulmak.

Farklı zorluk seviyelerinde çeşitli bulmacaların sizleri beklediği Just Escape'de bulunduğunuz ortamdan kurtulmayı başararak tekrar özgürlüğünüze kavuşmayı başarabilecek misiniz?

Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız, Just Escape'i hemen Android cihazlarınız üzerine indirerek denemenizi öneririm.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR