Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Arcane Battlegrounds

Arcane Battlegrounds, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Clash of Clans benzeri gerçek zamanlı çevrimiçi strateji oyunlarından bir tanesidir.

Kendi kalenizi kurduğunuz, askerlerinizi eğittiğiniz, kaynaklarınızı geliştirdiğiniz, rakiplerinizle amansız savaşlara girdiğiniz, sizler için hazırlanmış görevleri tamamlamaya uğraşacağınız, yeni askeri ve savunma birliklerinin kilidini açtıracağınız, krallığınızı duvarlarla örerek koruyacağınız ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak sağlayan Arcane Battlegrounds gerçekten oldukça kaliteli bir oyun.

Etkileyici grafik ve animasyonları, kaliteli ses efektleriyle de birleştirerek oyunseverlerin beğenisine sunan oyunda arkadaşlarınızla doğrudan sohbet edebilir, kendi ittifağınızı kurarak arkadaşlarınızı ittifağınıza davet edebilir veya başkaları tarafından kurulan ittifaklara katılarak oyun içerisinde size sunulan ittifak üyeleri için yer verilen özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Düşmanlarınızın sahip olduğu kaynakları yağmalayarak daha çok gelişmeye çalışacağınız oyunda, en güçlü krallığa sahip olabilmek için kendinizi kıyasıya bir çekişme içerisinde bulacaksınız.

Clash of Clans'tan sıkıldıysanız ve alternatif olarak oynayabileceğiniz benzer bir strateji oyunu arıyorsanız Arcane Battlegrounds'u mutlaka denemelisiniz.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR