Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

PES Manager

Popüler futbol oyunu Pro Evolution Soccer (PES)'ın geliştiricisi Konami tarafından Android ve iOS platformları için piyasaya sürülen PES Manager, oyunseverlere mobil cihazları üzerinde eğlenceli bir menajerlik oyunu deneyimi sunuyor.

1500'ten fazla futbolcu kartının yer aldığı oyunda, toplayacağınız futbolcu kartlarıyla rüya takımınızı oluşturarak şampiyonluğa giden yolda rakiplerinize karşı zorlu bir mücadele vereceksiniz.

Kendi taktiğinizi belirleyerek en iyi olmak için mücadele edeceğiniz oyunda, özel yeteneklere sahip olan futbolcularınız rakiplerinize karşı en büyük kozunuz olacak ve onlar sayesinde birçok maçı çok daha kolay bir şekilde kazanabileceksiniz.

Tüm bunların dışında takımınızda yer alan futbolcuların yeteneklerini geliştirerek gerçek potansiyellerini ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde sizlere sunulan etkinliklere katılarak oyun içi ödüller kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Eğer menajerlik oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız, mobil cihazlarınız üzerinde sizlere eşsiz bir menajerlik oyunu deneyimi sunan PES Manager'ı denemenizi öneririm.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR