Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Aliens Drive Me Crazy

Uzaylılar tarafından işgal edilen bir dünyada, eğlenceli bir karakterin kontrolünü ele alarak uzaylıların üssüne doğru bir yolculuğa çıkacağımız Aliens Drive Me Crazy, bizlere sürükleyici ve keyifli bir aksiyon oyunu deneyimi yaşatıyor.

Ekranın solundan sağına doğru sürekli olarak ilerlemeye çalışacağımız oyunda karşımıza çıkan uzaylıları sahip olduğumuz farklı silahlar yardımıyla yok edebiliyor veya karşımıza çıkan araçlara binerek aracımızı doğrudan uzaylıların üzerine sürerek yola devam edebiliyoruz.

Tüm bu özelliklerin dışında karakterimizi özelleştirmemize de izin veren oyun içerisinde özel silahlar ve hava desteği de bizlere sunulan nimetler arasında yerini alıyor.

Boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebileceğiniz ve yapacağınız yüksek skorlar sayesinde arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz Aliens Drive Me Crazy, mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR