Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Dark Lands

Platform ve aksiyon türlerini oldukça başarılı şekilde bir araya getiren Dark Lands, adrenalinin bir an olsun eksilmeden sürekli olarak arttığı sürükleyici bir oyun.

Her platform oyununda olduğu gibi sürekli olarak ilerlemeye ve karşınıza çıkan engelleri atlatmaya çalışacağınız oyunda, kullanabileceğiniz farklı silahlar ve zırhlar da sizleri bekliyor.

Karşınıza çıkacak olan düşmanlar arasında Goblinler, Orklar, İsketler, Troller, Ogreler, Minotolar, Ejderhalar ve daha birçok mitolojik yaratık yer alıyor.

Siyah tonlarının hakim olduğu etkileyici grafikleri bizlere sunan Dark Lands, Mark of the Ninja isimli oyunu hatırlatıyor diyebilirim.

Bölümleri en hızlı şekilde, en az can kaybıyla ve en çok yaratığı keserek bitirmeye çalışacağınız Dark Lands'te yüksek puanlar toplayabilir ve bu sayede her bölüm sonunda ekstra yıldızlar alabilirsiniz.

Oyunda başarılı olmak istiyorsanız taş gibi sinirlere ve kedi gibi reflekslere sahip olmanız gerektiğini unutmayın.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR