Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Dragon Coins

Popüler oyun geliştiricisi Sega'nın yapımını üstlendiği Dragon Coins, Coin Dozer ve Pokemon gibi popüler olan iki oyunu mükemmel bir şekilde harmanlayarak mobil oyuncuların beğenisine sunan bir rol yapma oyunudur.

Su, Ateş, Tahta, Işık ve Karanlık gibi farklı element türlerine ait sevimli yaratıkların kontrolünü elinize alacağınız oyunda; isterseniz farklı element türlerine ait, isterseniz de aynı element türlerine ait yaratıklara takımınız içerisinde yer vererek düşmanlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Bu noktada yapacağınız seçim savaş sırasında size avantaj veya dezavantaj olarak geri dönecektir. Bu nedenle stratejinizi karşınıza gelen düşmana göre belirlemelisiniz. Çünkü her elementin diğerine karşı üstünlük kurduğu bir savaşta yerinizi alıyorsunuz.

Sizleri bekleyen bu soluk kesici macera içerisinde tamamlamanız gereken birçok zorlu görev ve etkinlik yer alıyor. Düşmanlarınızı yok etmek için oyunda topladığınız altın ve gümüş sikkeleri takımınızda yer alan yaratıkların güçlenmeleri için oyun ekranı üzerinde yer alan belirli bir alana düşürmeli ve bu şekilde yaratıklarınızın düşmanlarınıza saldırmasını sağlamalısınız. Ayrıca düşürmeyi başardığınız altınlar ve gümüş sikkeler sayesinde yaratıklarınızın sahip olduğu özel yetenekleri kullanmaya da hak kazanabilirsiniz.

Farklı yaratıkların, geliştirme seçeneklerinin ve çok daha fazlasının yer aldığı Dragon Coins'i bir kez oynamaya başladıktan sonra elinizden bırakamayacağınıza eminim.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR