Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

CastleStorm

Eğer kule savunma oyunlarını seviyorsanız ve farklı bir kule savunma oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız CastleStrom'un mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda sizleri bekleyen birçok strateji öğesinin yanı sıra Angry Birds'ten alışkın olduğumuz fizik tabanlı bulmaca oyunu altyapısını da görmeniz mümkün.

Kendi kalenizi kuracağınız, ordunuzda yer alacak askerlere karar vereceğiniz, savunma yapıları sayesinde düşmanlarınıza engel olacağınız CastleStorm'da bir yandan kendi kalenizi korumaya çalışırken diğer bir yandan da düşman kalesini yok ederek bölümleri tamamlamaya çalışacaksınız.

Savunma yapılarınızdan hangilerini kontrol etmek istediğinizi seçebilir ve nişan alarak düşmanlarınızı etkisiz hale getirebilirsiniz. Ayrıca savaş alanına gönderdiğiniz birlikler ile düşman birlikleri çarpıştırabilirsiniz. Stratejinizi iyi belirlemeli ve düşmanlarınızı savaş alanında hezimete uğratmalısınız.

Saymış olduğumuz tüm bu özelliklerin dışında özel yeteneklere ve büyülere de sahip olduğunuz oyun, etkileyici grafikleriyle de sizi kendisine bağlayacak ve oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR