Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Metal Slug Defense

Zamanında SNK ve NEOGEO'nun efsanevi ilerleme oyunu Metal Slug'ı severek oynadıysanız, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir savunma oyunu olan Metal Slug Defense'i de severek oynayacağınıza eminim.

Metal Slug oyunlarının retro tarzını kule savunma oyunlarıyla birleştirerek oyuncuların beğenisine sunan Metal Slug Defense, Metal Slug oyunlarında yer alan tüm kahramanları sizlere farklı bir oynanış içerisinde sunuyor.

Oyunda amacınız sahip olduğunuz birlikler yardımıyla kendi takımımızı oluşturarak, akın akın üzerimize gelen düşmanları saf dışı bırakarak karargahlarını ele geçirmeye çalışmak. Bölümler ilerledikçe kullanabileceğimiz birlikler arasına sürekli olarak yenileri katılıyor ve bu sayede oyun çok daha keyifli bir hal almaya başlıyor.

2 boyutlu retro grafikleriyle sizleri başından kalkamayacağınız bir aksiyona davet eden oyunda başarılı olmak istiyorsanız stratejinizi iyi belirlemeli ve üreteceğiniz birlikleri en iyi şekilde seçmeye özen göstermelisiniz.

Tüm bunların dışında Metal Slug Defense'in en can alıcı özelliklerinden bir tanesi de WiFi üzerinden oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilecek olmanız.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR