Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Medieval Wars: Strategy & Tactics

Eğer ucu tarihin tozlu sayfalarına dokunan strateji oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız, sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Medieval Wars: Strategy & Tactics'i Android cihazlarınız üzerinde mutlaka denemelisiniz.

Sizleri Avrupa tarihinin en kanlı savaşlarının ve çatışmalarının yaşandığı ortaçağa götürecek olan oyun, Haçlı Seferleri'nden tutun da Normandiya Çıkarmasına kadar birçok etkileyici senaryosuyla sizleri kendisine bağlayacaktır.

Farklı senaryolar altında ordunuzun başına geçerek, askerlerinize savaş stratejileri verebileceğiniz ve zaman içerisinde yeni teknolojileri öğrenerek ordunuzu geliştirebileceğiniz oyunda düşmanlarınıza karşı zafer üstüne zafer kazanarak bir savaş kahramanı olabilirsiniz.

Strateji oyunları benden sorulur diyorsanız ve o eski savaş zamanlarına tanık olmak istiyorsanız, Medieval Wars: Strategy & Tactics'e bir göz atmanızda fayda var diye düşünüyorum.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR