Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)

Geçtiğimiz ay ilkini yayınladığım ve sizlere 2014 Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülen en iyi ücretsiz Android oyunlarını tanıtmaya çalıştığım "Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)" yazısı umarım hoşunuza gitmiştir. Bundan böyle her ayın son haftas

Striker Soccer 2

Mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz farklı, kaliteli ve eğlenceli bir futbol oyunu arıyorsanız, Striker Soccer 2 mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi.

Yıldız oyunculardan oluşan kendi futbol takımınızı kurarak sahaya çıkacağınız ve rakiplerinizle kıyasıya mücadele edeceğiniz oyunda dünya üzerindeki 16 farklı ligde yer alan 300 takımdan bir tanesini seçebilirsiniz.

Oyun içerisinde sizlere verilen görevleri tamamlayabilir, takımınızı içerisinde yer alan futbolcuların özelliklerini geliştirebilir veya takımınıza transfer edeceğiniz yeni oyuncularla gücünüze güç katabilirsiniz.

Günün farklı saatlerinde ve farklı hava koşullarında yapabileceğiniz maçlar sırasında sizleri oldukça etkileyici grafiklerin beklediğini söyleyebilirim. Her ne kadar bir PES veya FIFA olmasa da mobil cihazlarınız üzerinde sizlere gerçekçi bir futbol oyunu deneyimi sunan Striker Soccer 2, futbol oyunlarına meraklı Android kullanıcılarının cihazları üzerinde yer alması gereken uygulamalardan bir tanesi.

 1. Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2014)
 2. Trials Frontier
 3. PES Manager
 4. Aliens Drive Me Crazy
 5. Dark Lands
 6. Dragon Coins
 7. CastleStorm
 8. Metal Slug Defense
 9. Medieval Wars: Strategy & Tactics
 10. Striker Soccer 2
 11. Overkill Mafia
 12. Steampunk Tower
 13. Just Escape
 14. Arcane Battlegrounds

YORUMLAR