Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızda oldukça büyük bir yer kaplamaya başladığı günümüzde, mobil oyun ve mobil oyunculuk terimleri de artık tam anlamıyla hayatımıza yerleşmiş durumda. Öyle ki mobil oyun oynayan oyuncuların sayısı neredeyse konso

Beach God

Bir dönem yaşanan ve etkileri hala devam eden Flappy Bird çılgınlığının, birçok mobil oyun geliştiricisini etkilediği ortada. Oyunun popüler olmasıyla birlikte klon oyunlar ve aynı mantığı yürüten birçok oyun, ardı arkası kesilmeden farklı mobil platformlar üzerinde yerini almaya başlamıştı.

Şüphesiz ki Flappy Bird'ün bu kadar popüler olmasının en önemli nedeni oynanışı basit ve anlaşılır olmasına karşın başarıyı elde etmenin çok da kolay olmamasıydı. Tabii ki bu noktada başarının ne olduğu da tartışılır ama Flappy Bird'de başarı birçok insan için arkadaşının yapmış olduğu skoru egale etmekti.

Bana göre Flappy Bird mantığıyla yola çıkan bir oyun olan Beach God'da aynı etkiyi yakalayabilecek olan eğlenceli bir oyun. Basit grafikleri, 8 bitlik müzikleri, kolay ve anlaşılır oynanışıyla her mobil oyuncunun kolaylıkla oynayabileceği oyunda yüksek puanlar toplayabilmek gerçekten oldukça zor.

Plajda önünden geçen kızlara kaslarını göstererek etkilemeye çalışan bir karakteri canlandıracağınız Beach God'da, başarılı olabilmek için hem çok dikkatli hem de çok hızlı olmanız gerekiyor. Başka bir deyişle taş gibi sinirlere ve kedi gibi reflekslere sahip olmanız gerekiyor.

Oyunun zor olmasının nedeniyse kızları etkilemek için kas gücünüzün kullandıkça tükenecek olması ve olası bir durumda tek bir kızı bile etkileyemezseniz oyunun sona ermesi. Bakalım en yüksek kaç puana ulaşabileceksiniz?

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)
  2. Beach God
  3. Soccer Rally 2
  4. Abyss Attack
  5. Smash Bandits
  6. Contra Evolution
  7. Wind-up Knight 2
  8. Iron Force
  9. Nitro Nation

YORUMLAR