Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızda oldukça büyük bir yer kaplamaya başladığı günümüzde, mobil oyun ve mobil oyunculuk terimleri de artık tam anlamıyla hayatımıza yerleşmiş durumda. Öyle ki mobil oyun oynayan oyuncuların sayısı neredeyse konso

Soccer Rally 2

İnternetin en popüler flash oyunlarından bir tanesi olan kafa topunu eminim ki bilmeyeniniz yoktur. Kafa topuna benzer bir yapıya sahip olsa da oyunculara çok daha farklı bir konsept sunan eğlenceli bir oyun olan Soccer Rally 2, oyunseverlere futbol ve araba yarışı oyunlarını bir arada sunuyor.

Sıradan futbol oyunlarında yer alan futbolcular yerine, kullanıcılara süslü, etkileyici ve güçlü arabaları yönetme şansını sunan oyunda rakiplerinizin kalesine arabanız yardımıyla gol atmaya çalışacaksınız. Oldukça farklı, sürükleyici ve eğlenceli bir oynanışı sizlere sunan Soccer Rally 2, hem futbol oyunlarını hem de araba yarışlarını seven kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir oyun.

Soccer Rally 2 Tanıtım Videosu
OYUN

Soccer Rally 2 Tanıtım Videosu

Soccer Rally 2 eğer futbolu ve araba yarışını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek oldukça eğlenceli bir mobil futbol oyunudur.

Oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi de aynı akıllı telefon veya tablet üzerinde arkadaşlarınızla kozlarınızı paylaşabilecek olmanız. Ayrıca kontrol ettiğiniz araçları geliştirebilir ve arabalarınıza yeni özellikler ekleyerek rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)
  2. Beach God
  3. Soccer Rally 2
  4. Abyss Attack
  5. Smash Bandits
  6. Contra Evolution
  7. Wind-up Knight 2
  8. Iron Force
  9. Nitro Nation

YORUMLAR