Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızda oldukça büyük bir yer kaplamaya başladığı günümüzde, mobil oyun ve mobil oyunculuk terimleri de artık tam anlamıyla hayatımıza yerleşmiş durumda. Öyle ki mobil oyun oynayan oyuncuların sayısı neredeyse konso

Abyss Attack

Geçmiş zamanların en popüler oyunları arasında yer alan 2 boyutlu klasik uçak oyunlarını bilmeyeniniz veya görmeyeniniz yoktur. Retro tarzında uçak oyunlarını makyajlayarak oldukça etkileyici bir görsellik ve farklı bir temayla oyunseverlerle buluşturan Abyys Attack, oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir oynanışa sahip.

Uçak oyunlarının mekaniğini bir denizaltıya yerleştiren oyunda, kendinizi gizemli, aksiyon ve heyecan dolu bir maceranın içerisinde bulacaksınız. Son sürat bir oynanışa sahip olan oyunda saf aksiyon sizleri bekliyor.

Abyss Attack Tanıtım Videosu
OYUN

Abyss Attack Tanıtım Videosu

Abyss Attack size 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığınız retro tarzda uçak savaşı oyunlarını hatırlatacak eğlenceli bir mobil oyundur.

Bir yandan denizin derinliklerini keşfederken bir yandan da sürekli olarak düşmanlarınızla karşılaşacağınız oyunda ateş gücünüz ne kadar yüksekse düşmanlarınıza karşı o kadar avantajlı oluyorsunuz. Ateş gücünüzü artırmak için bölümler sırasında karşınıza çıkan güçlendiricileri toplayabilirsiniz.

80'den fazla zorlu görevin ve kullanabileceğini 6 farklı denizaltının sizleri beklediği Abyys Attack, yüksek kalitede grafikleri ve animasyonlarıyla sizlere oldukça farklı bir oyun deneyimi yaşatacak.

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)
  2. Beach God
  3. Soccer Rally 2
  4. Abyss Attack
  5. Smash Bandits
  6. Contra Evolution
  7. Wind-up Knight 2
  8. Iron Force
  9. Nitro Nation

YORUMLAR