Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızda oldukça büyük bir yer kaplamaya başladığı günümüzde, mobil oyun ve mobil oyunculuk terimleri de artık tam anlamıyla hayatımıza yerleşmiş durumda. Öyle ki mobil oyun oynayan oyuncuların sayısı neredeyse konso

Smash Bandits

Sıradan yarış oyunlarından sıkıldıysanız ve mobil cihazlarınız üzerinde yaşayabileceğiniz farklı bir yarış oyunu deneyimi arıyorsanız, Smash Bandits tam aradığınız oyun olabilir.

Sadece rakiplerinizle yarışmanın dışında peşinizden sizi kovalayan polislerden de kaçmanız gereken oyunda, önünüze çıkan her şeyi ezme ve parçalama şansına da sahipsiniz. Düzgün asfalt pistlerin dışında tozu dumana katabileceğiniz ve rakiplerinize toz yutturabileceğiniz yolların da yer aldığı oyun gerçekten son sürat bir aksiyonu sizlerle buluşturuyor.

Smash Bandits Racing Tanıtım Videosu
OYUN

Smash Bandits Racing Tanıtım Videosu

Smash Bandits Racing oyun severlere sıradışı ve eğlenceli bir yarış deneyimi sunan bir yarış oyunudur. Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Smash Bandits Racing'de sıradan bir yarış oyunundan farklı olarak işin içerisine polis de dahil oluyor ve yarışlar daha da eğlenceli hale geliyor.

Normal yarış arabalarının dışında, araç değiştirme noktalarına uğrayarak tank ve sürat teknesi gibi farklı araçları da kullanma şansını sizlere sunan ve yarışı farklı bir ortama taşıyan Smash Bandits'de yarış sırasında kazandığınız başarılar sayesinde yeni araçların kilidini açtırabilir ve isterseniz sahip olduğunuz araçları güçlendirerek rakiplerinize karşı avantaj da sağlayabilirsiniz.

Smash Bandits'te şovun yıldızı tamamen sizsiniz ve gerçek bir yıldızın nasıl yarıştığını herkese göstermelisiniz.

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)
  2. Beach God
  3. Soccer Rally 2
  4. Abyss Attack
  5. Smash Bandits
  6. Contra Evolution
  7. Wind-up Knight 2
  8. Iron Force
  9. Nitro Nation

YORUMLAR