Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızda oldukça büyük bir yer kaplamaya başladığı günümüzde, mobil oyun ve mobil oyunculuk terimleri de artık tam anlamıyla hayatımıza yerleşmiş durumda. Öyle ki mobil oyun oynayan oyuncuların sayısı neredeyse konso

Contra Evolution

Konami tarafından geliştirilen ve zamanının en popüler arcade oyunları arasında yer almayı başaran efsanevi ilerleme ve ateş etme oyunu Contra, Android platformu üzerinde kullanıcılarla buluştu.

Oynanayabileceğiniz 4 farklı karakterin dışında 4 farklı oyun modunun da yer aldığı Contra Evolution'da saf aksiyon sizleri bekliyor. Bir yandan oyun haritası üzerinde ilerlemeye çalışırken bir yandan da düşmanlarınızı saf dışı bırakarak hayatta kalmaya çalışacağınız oyunda kullanabileceğiniz birbirinden güçlü silahlar da sizleri bekliyor.

Eski günlerin özlemini duyan ve nerde o eski oyunlar diyen oyunculara ilaç gibi gelecek olan oyunda; yeni görevler, yeni silahlar, yeni oyun modları, yeni düşmanlar ve çok daha fazlası yer alıyor.

Conta'nın mobil cihazlar için geliştirilen yeni sürümü olan Contra Evolution'da düşmanlarınızı alt etmeye hazır mısınız?

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)
  2. Beach God
  3. Soccer Rally 2
  4. Abyss Attack
  5. Smash Bandits
  6. Contra Evolution
  7. Wind-up Knight 2
  8. Iron Force
  9. Nitro Nation

YORUMLAR