Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)

Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızda oldukça büyük bir yer kaplamaya başladığı günümüzde, mobil oyun ve mobil oyunculuk terimleri de artık tam anlamıyla hayatımıza yerleşmiş durumda. Öyle ki mobil oyun oynayan oyuncuların sayısı neredeyse konso

Nitro Nation

Nitro Nation, tamamı lisanslı ve özelleştirilebilir süper arabaların yer aldığı, üç boyutlu etkileyici grafiklere sahip bir araba yarışı oyunudur.

Honda, BMW, Ford, Mazda, Alfa Romeo ve Volkswagen gibi popüler araba üreticilerine ait 50'den fazla arabanın yer aldığı oyunda, en hızlı sürücünün kim olduğunu herkese göstermeye hazır mısınız?

Nitro Nation Tanıtım Videosu
OYUN

Nitro Nation Tanıtım Videosu

Nitro Nation, Android tabanlı akıllı telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunudur. Etkileyici 3D grafilklere sahip oyunda aralarında Honda, BMW, Alfa Romeo, Ford, Mazda, Volkswagen'in de bulunduğu tamamı lisanslı arabalarla online düzenlenen yarışlara katılıyorsunuz.

Gerçeğe en yakın yarış fiziklerini sizlerle buluşturan Nitro Nation'da yarışlar sonunda kazandığınız başarılar yardımıyla arabalarınızı farklı şekillerde özelleştirerek, hayallerinizin arabasını yaratabilirsiniz.

80'den fazla kazanılabilir başarımın yer aldığı oyun, oldukça sürükleyici bir oynanışa sahip. Çevrimiçi ortamda diğer oyunculara karşı yarışma şansını da sizlere sunan oyunda bakalım liderler tablosunda yerinizi almayı başarabilecek misiniz?

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2014)
  2. Beach God
  3. Soccer Rally 2
  4. Abyss Attack
  5. Smash Bandits
  6. Contra Evolution
  7. Wind-up Knight 2
  8. Iron Force
  9. Nitro Nation

YORUMLAR