Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2015)

Bu ay sizin için en çok dikkat çeken Android oyunlarını derledik. Bunların arasında hem en çok indirilenlere rastlayacaksınız, hem de türünün dışına çıkarak orjinal bir iş sunanları da takdim etmeyi ihmal etmedik. Fiyat olarak pahalı olanlarımız da var am

Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2015)

Mayıs ayınına yeni başlamış olduğumuz bu günlerde geçtiğimiz ay içerisinde çıkan Android oyunlarını yeterince iyi takip etme şansınız olmadı mı? Bu konuda kafanızda herhangi bir soru işareti ve pişmanlık kalmasın diye aylık olarak hazırladığımız en iyi Android oyunları başlığının yeni bir blog yazısıyla karşınızdayız. Bu ay aslında hem Android, hem de iOS için oyun ve uygulama konusunda oldukça kötü geçen bir süreye tanık olduk. Birçok üretici ortadan ya kaybolmuştu veya uzun süredir beklenen oyunlarda ses çıkmıyordu.

Buna rağmen Android'de oyun konusunda gelişmeler olduğunu iddia etmek mümkün. Özellikle de ilk başta sadece iOS için çıkmış birkaç oyun sonunda Android platformuna ulaştı. Windows Phone kullanıcıları mı? Onların dramı ayrı. Bilakis, benim de telefonum Lumia ama oyun için neyse ki Android tabletim var.

Bu ay sizin için en çok dikkat çeken Android oyunlarını derledik. Bunların arasında hem en çok indirilenlere rastlayacaksınız, hem de türünün dışına çıkarak orjinal bir iş sunanları da takdim etmeyi ihmal etmedik. Fiyat olarak pahalı olanlarımız da var ama onlara da bu ay yer vermeseydik ayıp olurdu.

Aşağıda yer alan liste içerisinde özetle bu oyunların indirme butonlarına ulaşabilirsiniz. Bir sonraki sayfalarda ise size bu oyunlardan kısa kısa bahsedeceğim. Oyun dolu güzel bir ay dilerim.

Oyunların incelemelerine teker teker göz atmak istiyorsanız aşağıdaki sayfalardan ilginizi çeken oyunu bulabilirsiniz.

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Nisan 2015)
  2. Pudding Survivor
  3. Bladelords
  4. Dragon Hills
  5. LEGO Star Wars: The Complete Saga
  6. Must Deliver
  7. Smash Champs
  8. WWE 2K
  9. Implosion
  10. Plunder Pirates

YORUMLAR