Ayın En İyi Android Oyunları (Ocak 2015)

Merhaba sevgili oyunseverler! Android bir cihazınız varsa ve Ocak ayını geride bıraktığımız şu dönemeçte yoğurdun kaymağını sıyırır gibi en rafine oyunları toparlama gibi bir arzunuz varsa dert etmeyin. Sizler için 2015 yılının ilk ayında dikkat çeken en

Ayın En İyi Android Oyunları (Ocak 2015)

Merhaba sevgili oyunseverler! Android bir cihazınız varsa ve Ocak ayını geride bıraktığımız şu dönemeçte yoğurdun kaymağını sıyırır gibi en rafine oyunları toparlama gibi bir arzunuz varsa dert etmeyin. Sizler için 2015 yılının ilk ayında dikkat çeken en başarılı Android oyunlarını bu başlık altına toparladık.

2014 yılı mobil oyunlar açısından verimli bir sene oldu. 2013 yılındaki Flappy Bird çılgınlığı sonrası basit oyunların gündemi değiştirecek kadar popüler olmadığı ve kaliteli oyunların su yüzüne düştüğü bir sene yaşadık. Mobil oyun ligine katılan Ubisoft ve 2K Games öncelik olarak sevilen oyunlarını mobil platforma aktarma kaygısı yaşarken yavaşça olgunlaştı ve tamamen akıllı telefon veya tablet için özel çıkartılmış işler sunmaya başladı.

Yine de Ocak ayı oyun dünyası için biraz sıkıntılı bir ay. Aralık ayında özellikle noel dönemine yatırım yapan birçok oyun üreticisi bir sonraki ay için oyun dünyasını boşladılar. Tam da bu yüzden bu ay seçeneklerimiz umduğumuzdan çok daha az oldu, ancak bu süreç içerisinde size yine pırlanta gibi oyunlar bulmayı başardık. Herkese oyun dolu bir Şubat ayı dilerken, yine her ay sonunda olduğu gibi önümüzdeki ay da bu derleme ile karşınızda olacağımızı hatırlatmak isteriz. Keyifli oyunlar dileriz.

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Ocak 2015)
  2. N.O.V.A. 3: Freedom Edition, LEGO ULTRA AGENTS Antimatter & LEGO BIONICLE
  3. Adventure Time Game Wizard, Grand Theft Auto: Chinatown Wars & Crossy Road
  4. The Witcher Battle Arena, Ambition of the Slimes & 2-bit Cowboy

YORUMLAR