Ayın En İyi Android Oyunları (Ocak 2015)

Merhaba sevgili oyunseverler! Android bir cihazınız varsa ve Ocak ayını geride bıraktığımız şu dönemeçte yoğurdun kaymağını sıyırır gibi en rafine oyunları toparlama gibi bir arzunuz varsa dert etmeyin. Sizler için 2015 yılının ilk ayında dikkat çeken en

N.O.V.A. 3: Freedom Edition, LEGO ULTRA AGENTS Antimatter & LEGO BIONICLE

N.O.V.A. 3: Freedom Edition

Gameloft'un en çok beğenilen oyunları arasında olan N.O.V.A. serisi, üçüncü oyunu için özel ücretsiz bir sürüm ile karşımızda. Mobil cihazlar için çıkmış en iyi shooter oyunları arasında parmakla gösterilebilecek kadar başarılı bir yapım olan bu oyun, galeri, üçüncü şahıs ve birinci şahıs oyun dinamiklerini iç içe yedirip eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor.

Unreal serisi ile dikkat çeken takım savaşları ve araç kullanımı bu oyunun multiplayer modunda da mümkün. Gameloft, kazancının büyük bir miktarını uygulama içi satın alma seçeneklerine borçlu olsa da bu sefer tamamen ücretsiz bir oyun bize jest olarak sunulmuş durumda. Arada reklamlar karşınıza çıkıyor ama oyun zevkinizi baltalayan bir yoğunluk söz konusu değil.

LEGO ULTRA AGENTS Antimatter

LEGO ULTRA AGENTS oyununu bıraktığı yerden sürdüren Antimatter isimli devam bölümü sürükleyiciliğinden bir nebze bile olsun bir şey kaybetmiyor. LEGO dünyasına farklı bir bakış açısı sunan ULTRA AGENTS oyunları, sevilen figürleri birleştirerek araç üretmekle kalmayan, aynı zamanda aksiyon ve beceri arayanlara meydan okuyan bir eğlence paketi.

Hikaye anlatımında yakalanan tarz çizgi roman havasına bürünürken LEGO figürlerinin karizma fışkıran sahnelerine şaşırmamak elde değil. Sırf bu anlatımın verdiği gaz bile hikayeyi sürükleyici kılarken oyun içersinde bir sürü farklı mini görev ile çeşitliliğe de önem verilmiş.

LEGO BIONICLE

LEGO oyuncakları içerisinde robotiklere merak sarmış olanlara hitap eden BIONICLE figürleri de oyun dünyasında yer almayı başardı. LEGO'nun mobil oyun dünyasına katmış olduğu renkleri hoş karşılamakla birlikte bu çalışmayı ayrı bir yere de koymak istiyoruz, çünkü ücretsiz olan bu oyunun içerisinde uygulama içi satın alma seçenekleri bile yok.

Tamamen çocuk dostu bir oyun olan LEGO BIONICLE belki de oyuncaklarına ilgi göstermeyen çocukları dijital oyunlarla tavlamak için kullanılabilecek bir araç. Çocuğunuz LEGO koleksyonunuza dokunmadı diye üzülmeyin. Bu oyunla gelecek olan heves onu bu dünyaya kazandırmayı sağlayacak güce sahip.

  1. Ayın En İyi Android Oyunları (Ocak 2015)
  2. N.O.V.A. 3: Freedom Edition, LEGO ULTRA AGENTS Antimatter & LEGO BIONICLE
  3. Adventure Time Game Wizard, Grand Theft Auto: Chinatown Wars & Crossy Road
  4. The Witcher Battle Arena, Ambition of the Slimes & 2-bit Cowboy

YORUMLAR