Ayın En İyi iOS Oyunları (Mayıs 2014)

Mayıs ayının en iyi iPhone ve iPad oyunları yazımızda. İndirmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

The Chub

The Chub sıradışı hikayesi ile bizi cezbeden bir iOS oyunuydu. Oyunda The Chub adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Hayatta iken doymak bilmeyen açlığı ve yemeğe olan düşkünlüğüyle tanınan The Chub hayata gözlerini yumduktan sonra melekler tarafından cennete götürülmek üzeredir. Fakat melekler The Chub'ı bulutların üzerine doğru çıkarırken yolda ağırlıktan ötürü The Chub'ı taşıyamazlar ve düşürürler. Sonuçta The Chub cennetin direğinden döner ve cehenneme çakılır.

The Chub cehennemden şişman bir şekilde kurtulabilmek için karşısına çıkan yemekleri yemek zorundadır. Fakat bu iş o kadar da kolay olmayacaktır. Çünkü ölümcül merdane, kızgın fırıncılar ve patlayan şefler gibi engeller The Chub'ın yolunu kesmek için karşımıza çıkacaktır.

The Chub iOS cihazınızın hareket sensörü yoluyla oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda The Chub'ı hareket sensörü yardımıyla yemeklere doğru yönlendiriyoruz ve engellerden kaçıyoruz. Bölüm sonunda oyundaki performansımıza göre 3 yıldız üzerinden değerlendiriliyoruz. Eğer The Chub'ı denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

  1. Ayın En İyi iOS Oyunları (Mayıs 2014)
  2. Bill Killem
  3. The Chub
  4. CastleStorm
  5. Striker Soccer 2
  6. F1 Race Stars

YORUMLAR