Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2014)

Temmuz ayının en iyi iOS oyunları bu yazımızda!

F18 Carrier Landing 2

F18 Carrier Landing 2 eğer simülasyon türünde uçak oyunlarını seviyorsanız tam da size göre bir oyun olacaktır. iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz F18 Carrier Landing 2'de pilot koltuğuna oturuyoruz ve bir jet uçağını kullanmanın ne demek olduğunu anlıyoruz. Uçak simülasyonu oyunları konusunda oldukça başarılı yapımlara imza atmış olan RORTOS tarafından geliştirilmiş bir başka oyun olan F18 Carrier Landing 2'de temel amacımız bize verilen çeşitli görevleri yerine getirmek. Bu görevler arasında 150 metrelik piste sahip bir uçak gemisine inmek, havaalanlarına inmek ve acil durum inişleri yapmak gibi zorlu görevler yer almakta.

F18 Carrier Landing 2'nin kontrolleri oldukça hassas ve oyun iOS cihazlarınızın hareket sensörlerinden olabildiğince yararlanabilmekte. Güzel grafiklerle donatılmış F18 Carrier Landing 2 detaylı uçuş dinamiklerine sahip; bu dinamikleri dilerseniz standart kontrol yöntemiyle, dilerseniz simülasyon türü kontrol yöntemiyle kontrol edebilirsiniz.

F18 Carrier Landing 2'yi bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

F18 Carrier Landing 2 Oynanış Videosu
OYUN

F18 Carrier Landing 2 Oynanış Videosu

F18 Carrier Landing 2 Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz simülasyon türünde bir uçak oyunudur.

  1. Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2014)
  2. Fates Forever
  3. F18 Carrier Landing 2
  4. Modern Combat 5: Blackout
  5. Hearthstone: Curse of Naxxramas
  6. Egg Fight

YORUMLAR