Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2014)

Temmuz ayının en iyi iOS oyunları bu yazımızda!

Modern Combat 5: Blackout

Mobil oyunlardaki başarısıyla yakından tanıdığımız Gameloft, Modern Combat serisinin son oyunu olan Modern Combat 5: Blackout'u geçtiğimiz günlerde yayınladı.

Oldukça yüksek kaliteli bir FPS oyunu olan Modern Combat 5: Blackout'da oyuncular dünya çapında azılı bir teröristin izini sürerek heyecan dolu çatışmaların içine giriyorlar. Yüksek kaliteli grafikleriyle bilgisayar ve konsol oyunlarını aratmayan Modern Combat 5: Blackout iOS cihazlarınızın limitlerini zorlayabilecek bir oyun.

Modern Combat 5: Blackout'da göze çarpan özelliklerden ilki bize farklı silahlarda ustalaşabilen farklı kahraman sınıflarından birini seçebilme imkanı verilmesi. Bunun yanında çok oyunculu oyun modunda diğer oyuncularla çarpışabilmekteyiz.

Gameloft'un yeni yayınladığı oyunlarda izlediği politikalarla alışık olduğumuz üzere Modern Combat 5: Blackout da ilk adımda ücretli olarak oyunculara sunuldu. Oyunun ilerleyen zaman içinde indirime girmesi veya ücretsiz olarak kullanıcılara sunulması beklenebilir. Modern Combat 5: Blackout'u satın almak için:

Modern Combat 5: Blackout Çıkış Videosu
OYUN

Modern Combat 5: Blackout Çıkış Videosu

Gameloft, ünlü FPS oyunu serisi Modern Combat'ın yeni oyunu Modern Combat 5: Blackout'u Android, Windows Phone ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için resmi olarak yayınladı.

  1. Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2014)
  2. Fates Forever
  3. F18 Carrier Landing 2
  4. Modern Combat 5: Blackout
  5. Hearthstone: Curse of Naxxramas
  6. Egg Fight

YORUMLAR