Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2015)

Merhaba Tamindir takipçileri. Havalar çok sıcak değil mi? Eğer siz de benim gibi halen tatil yapamadıysanız bu sıcak havada dışarı çıkmak da istemeyebilirsiniz. Neyse ki evlerimizde de boş zamanlarımızı keyifli bir şekilde değerlendirmemizi sağlayan güze

Deadliest Catch: Seas of Fury

Deadliest Catch: Seas of Fury, Discovery Channel'da bir hayli ilgi gören Deadliest Catch adlı belgeselin resmi mobil oyunu olarak çıkış yapmış bir oyun. Yengeç avcılarının hikayesini konu alan bu oyunda belgeselde yer alan balıkçı gemilerinden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Sonrasında ise yemlerle dolu kafeslerimizi suya atıyoruz. Fakat işimiz burda bitmiyor. Suya attığımız yemleri ve yakaladığımız yengeçleri denizin altındaki yırtıcılara karşı korumamız da gerekiyor. Bu iş için ekranın sağından ve solundan gelen yırtıcıların üzerine dokunmamız gerekiyor. Bazıyırtıcılar yüksek canlı oldıkları için onlara birkaç defa dokunmamız gerekmekte. İşler oyun ilerledikçe kızışıyor ve daha çok yırtıcıyla mücadele ediyoruz. Sezon sonunda kazandığımız parayla gemimizi geliştirebilmemiz de mümkün.

Deadliest Catch: Seas of Fury göze hoş görünen 8 bit grafiklerle süslenmiş bir oyun. Deadliest Catch: Seas of Fury'i bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

  1. Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2015)
  2. Deadliest Catch: Seas of Fury
  3. Mission Impossible: Rogue Nation
  4. Gabriel Knight Sins of Fathers
  5. Angry Birds 2
  6. Trucksform
  7. Stupid Zombies 3

YORUMLAR