Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2015)

Merhaba Tamindir takipçileri. Havalar çok sıcak değil mi? Eğer siz de benim gibi halen tatil yapamadıysanız bu sıcak havada dışarı çıkmak da istemeyebilirsiniz. Neyse ki evlerimizde de boş zamanlarımızı keyifli bir şekilde değerlendirmemizi sağlayan güze

Mission Impossible: Rogue Nation

Mission Impossible: Rogue Nation aksiyonun dibine vuran bir mobil oyun. Bu resmi Görevimiz Tehlike oyununda gizli bir ajanın yerine geçerek azılı suçluları avlamaya ve tehlikeli görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun boyunca bize birçok farklı düşman saldırırken geniş silah koleksiyonumuz ile onlara cevap veriyoruz. 

Mission Impossible: Rogue Nation hem FPS hem de TPS savaş dinamiklerini birleştiriyor. Oyunda düşmanlarla savaşırken siperler arkasına saklanabiliyoruz. Bu esnada kahramanımızı 3. şahıs bakış açısını kullanarak yönetiyoruz. Silahımızla nişan almamız gerektiğinde ise FPS yani birinci şahıs kamera açısına geçmekteyiz.

Mission Impossible: Rogue Nation göze güzel görünen yüksek kaliteli grafiklere sahip olan bir oyun. Mission Impossible: Rogue Nation'ı bu bağlantıyı kullanrak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

  1. Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2015)
  2. Deadliest Catch: Seas of Fury
  3. Mission Impossible: Rogue Nation
  4. Gabriel Knight Sins of Fathers
  5. Angry Birds 2
  6. Trucksform
  7. Stupid Zombies 3

YORUMLAR